Vitalijos Katunskytės dukra Monika išpildys prie karsto duotą pažadą: paskelbė detales

Vitalija Katunskytė ir Monika Katunskytė / BNS Foto nuotr.
Vitalija Katunskytė ir Monika Katunskytė / BNS Foto nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-03-16 19:34
AA

Sausio 18-ąją Lietuva neteko šlagerių karalienės Vitalijos Katunskytės. Jos netektis – skaudus praradimas šeimai, gerbėjams ir Palangos bendruomenei, kurią atlikėja šlageriais džiugino trisdešimt metų. Vis tik jos dainos po mirties nenutils – jas atliks Vitalijos dukra Monika Katunskytė. Mamai prie karsto duotą pažadą ji išpildys jau už kelių mėnesių.

Prieš mirtį Vitalija Katunskytė kūrė ateities planus – vasarą ketino rengti legendinius koncertus Palangoje. Nors jos atliekamų dainų gerbėjai nebeišgirs, vasaros tradiciją ketinama tęsti ir toliau, tik šįkart – su Londone gyvenančia Vitalijos dukra Monika Katunskyte.

Tikslią koncerto datą ir laiką Monika ketvirtadienio vakarą pranešė savo feisbuke. Atlikėja pasirodymą Palangoje surengs birželio 2-ąją, 20 valandą, o jai akompanuos 30 metų su V.Katunskyte grojęs R.Kraptavičius.

„Štai ir atėjo laikas, kai turiu stoti į mamos vietą Palangoje, Basanavičiaus g. kavinėje „Jūros akis“. Visų labai labai lauksiu, su manimi kartu koncertuos puikus saksofonistas Remigijus Kraptavičius“, – rašė M.Katunskytė.

Praėjus kelioms dienoms po V.Katunskytė mirties, M.Katunskytė portalui Žmonės.lt davė jautrų interviu. Tuomet ji pasakojo, kad mama lyg nujausdama dukros prašė sugrįžti gyventi į Lietuvą, dažniau pasimatyti.

„Aš dabar galvoju, kad ji viską nujautė... Tikrai jautė, nes ji tada manęs labai prašė sugrįžti į Lietuvą. Bet ne paslaptis, visi žino, kad mes turėjome įsipareigojimų tiek bankui, tiek kitokių, tai aš sakiau: „Mamyte, palauk, leisk man dar padirbti“. Tada ji kažkodėl man pasakė: „Monika, kai manęs neliks, aš noriu, kad tu stovėtum didžiojoje scenoje“. Žinote, niekas tokių dalykų nenumato, tai aš tik nusijuokiau: „Mama, ar tu juokauji? Apie ką tu kalbi? Tu dar privalai stovėti scenoje. Tau dar tik 67 metai, tu dar jauna, tau dar daug visko likę“. Bet, matyt, jos širdis viską nujautė. Deja, dabar jau tik prie karsto jai pažadėjau: „Mamyte, taip, aš sugrįšiu namo ir stosiu į didžiąją sceną, tęsiu tavo darbus“, – širdį liejo atlikėja.

Monika Katunskytė, Vitalija Katunskytė / „Scanpix“ nuotr.

11 metų Jungtinėje Karalystėje gyvenanti M.Katunskytė planavo visam laikui sugrįžti į Šiaulius. Tiesa, moteris dar nežinojo, kada pavyks tai padaryti, tačiau žinojo, kad tęsti mamos darbus pradės šią vasarą Palangoje.

„Jau sutarėme su baro, kuriame mano mama dainavo, šeimininku. Dainuosiu ir mamos dainas, ir duetus, kuriuos atlikdavome kartu. Tik dabar jau viena. Mano mama turi didelį bagažą dainų, tad viską perimsiu aš. Nevykti į Palangą negalėčiau. Ji buvo neatskiriama Palangos dalis. Ji ten atidirbo trisdešimt metų, tai Palangą be jos sunku įsivaizduoti“, – sausį sakė atlikėja.

Žmonės.lt primena, kad skaudi žinia apie Vitalijos Katunskytės mirtį apskriejo sausio 18-ąją. Lietuviškos estrados pažiba anapilin iškeliavo eidama 68-uosius metus.

Faktą apie netektį portalui Žmonės.lt patvirtino V.Katunskytės dukros Monikos buvęs vyras Kęstutis Blažys.

Jis patvirtino, kad dainininkė mirė savo namuose, sustreikavus širdžiai.

Bene populiariausia atlikėja Palangoje, estrados žvaigždė Vitalija Katunskytė paskutiniais metais susidūrė su didesnėmis sveikatos problemomis. Dėl stuburo skausmo moteris sunkiau vaikščiodavo, vis dažniau ją buvo galima pamatyti prisėdusią net ir koncertų metu.

Fotogalerijos:

Paskutinį sudiev Vitalijai Katunskytei taria draugai ir artimieji (41 nuotr.)
+35
Šiauliuose palaidota dainininkė Vitalija Katunskytė (38 nuotr.)
+32