Natalija Bunkė: „Asmeninės gyvenimo pamokos – pačios sunkiausios“

Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus
Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-10-04 15:46
AA

Vos prieš kelias savaites Ispanijai priklausančioje Maljorkos saloje, stebimi tik artimiausių šeimos narių ir draugų susituokė 38-erių dainininkė Natalija Bunkė ir jos mylimasis, 8-eriais metais jaunesnis Edgaras Eidėjus.

Gyvenimas tapus žmona, pasak Natalijos, nepasikeitė. O kartu su Edgaru jie taip susiejo savo gyvenimus, kad dvejonių – ar čia tas vienintelis, galintis būti jos vyru, tiesiog nebėra.

Laidoje „Nuo... Iki...“ moteris atviravo apie juodus laikotarpius, asmeniniame gyvenime, į kuriuos ji stengiasi nesigręžioti atgal ir pasimokyti iš savo klaidų.

Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus

„Visą laiką asmeninės gyvenimo pamokos – pačios sunkiausios. Ne darbinės, ne profesinės, bet asmeninės, nes tai tave labiausiai daužo. Skyrybos su Danieliumi man buvo gana skausmingos, skyrybos su Vilmantu buvo baisios, tikrai mane kaip asmenybę labai sudaužė. Keltis reikėjo labai skausmingai ir sunkiai...

Dabar aš galiu pasidžiaugti tuo, kad pagaliau radau savo laimę...“, – pasakojo Natalija.

Kodėl per ceremoniją jaudinosi ir graudinosi Natalijos vyru tapęs Edgaras, ir kodėl šias vestuves pora vadina geriausiomis, jau šį pirmadienio vakarą, gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“, 20 val., tik per LNK.

Natalija Bunkė (29 nuotr.)
+23