Natalija Bunkė ir Anžela Adamovič stebina: pačios kerpa avis ir ruošia vilną drabužių kūrimui

Anžela Adamovič ir Natalija Bunkė / TV Play nuotr.
Anžela Adamovič ir Natalija Bunkė / TV Play nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-10-28 09:56
AA

Kad Natalijai Bunkei neįmanomo nėra nieko, ji įrodė jau ne kartą – veikli moteris ne tik dainuoja bei koncertuoja, bet ir pati kuria bei siuva grupės „Pop Ladies“ koncertinius drabužius, pati užsiima savo namų remontais ir atnaujinimais, be to, neseniai pristatė ir savo puokščių kūrimo įgūdžius bei verslą.

Tačiau paskutinis jos įgūdis nustebina net ir visko mačiusius – kartu su kita grupės nare Anžela Adamovič atlikėja įrodė, kad moka net nusikirpti avį ir pasiruošti vilną.

Tokius netikėtus įgūdžius atlikėjos žiūrovams pademonstruos šį sekmadienį – LNK muzikiniame romantiniame filme „Didžioji derliaus šventė 2: Pakruojo dvaras” jos vaidino dėl šventės prizo besivaržančias avių kirpėjas.

N.Bunkė ir A.Adamovič žavesio neprarado net pasidabinusios šiaudinėmis skrybėlėmis bei sumerkusios rankas į vilnos pilnas geldas. Netikėtais įvaizdžiais nustebins ne vienas žinomas Lietuvos atlikėjas – grupės „Naujosios pupytės“ narės Oksana Pikul-Jasaitienė, Skaistė Steikūnaitė bei Monika Šedžiuvienė virs kankintojomis, kurios tamsiame rūsyje įkalins prasikaltusį arklininką Tadą Rimgailą; Irena Starošaitė virs seksualia kambarine.

Tvarką Pakruojo dvare ir jo apylinkėse stengsis užtikrinti (ar bent jos galutinai nesugriauti) policijos pareigūnus vaidinę „radistai“ Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius, bandeles į krosnį šaus grupės „Man-go“ merginos, tačiau niekas neprilygs pagrindinei meilės istorijai, kuri įsiplieks tarp gražuolės bankrutuojančio dvarininko dukros Liepos ir dvaro arklininko Tado Rimgailos.

Muzikinis romantinis filmas „Didžioji derliaus šventė 2: Pakruojo dvaras“ (38 nuotr.)
+32