Nataliją Bunkę įskaudino feisbuke be jos sutikimo publikuota sūnaus nuotrauka: „Nemalonu tai matyti“

Natalija Bunkė ir Viktorija Siegel / Asmeninio albumo ir Gretos Skaraitienės nuotr.
Natalija Bunkė ir Viktorija Siegel / Asmeninio albumo ir Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-12-30 20:39
AA

Nataliją Bunkę įskaudino feisbuke paviešinta jos sūnaus nuotrauka. Dainininkė nesupranta, kodėl Viktorija Siegel nepaiso jos prašymo ir tai daro be vaiko mamos sutikimo.

Nuotrauka, kurioje pozuoja Viktorija Siegel, jos draugė ir N.Bunkės sūnus, buvo paviešinta feisbuke penktadienio vakarą.

Natalija Bunkė po nuotrauka iškart pakomentavo: „Labai liūdna, kad nepaisoma mamos noro nedėti sūnaus nuotraukos su svetimais žmonėmis.“

15min dainininkė sakė, kad Viktorija šį komentarą ištrynė, o ją užblokavo savo feisbuke ir instagrame. Natalija teigia norinti tik vieno – kad vaiko mamos prašymo būtų paisoma.

„Kai Viktorija pradėjo draugauti su Danieliumi (verslininkas Danielius Bunkus – red.), sutarėme, kad ji neviešins nuotraukų su vaiku, nes iš pradžių tai būdavo vos ne kas dieną. Man tiesiog nemalonu matyti tokias nuotraukas. Aišku, aš džiaugiuosi, kad ji prižiūri, padeda, kai Kristupas būna pas tėtį. Tačiau nemanau, kad tai yra priežastis kelti į viešą erdvę nuotraukas su mano sūnumi“, – 15min kalbėjo Natalija.

N.Bunkė sako, kad viskas būtų gerai, jei nuotraukose būtų ir jos sūnaus tėtis Danielius, tačiau šiuo atveju, kai jo nėra, tokių nuotraukų publikavimo ji nesupranta.

„Viktorija kelia nuotraukas su mano vaiku būdama viena, su draugėmis, arba su savo mama... Tai ne jos vaikas, o ji darosi reklamą per jį. Šiaip ji neturi teisės kelti nuotraukos su mano sūnumi be tėvų sutikimo. Šiuo atveju aš sutikimo neduodu“, – 15min sakė Natalija.