Netikėtai mirė filmo „Džonas Vikas“ žvaigždė Lance'as Reddickas

 Lance'as Reddickas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Lance'as Reddickas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-03-18 09:08
AA

Netikėtai mirė „Absoliutus blogis“ ir „Džonas Vikas“ žvaigždė Lance'as Reddickas. Aktoriui buvo 60 metų.

Pasak jo atstovės Mios Hansen, aktorius Lance'as Reddickas mirė staiga penktadienio rytą „dėl natūralių priežasčių“.

„Lance'o labai trūks“, – sakė ji.

L.Reddickas – aktorius, kurio talentas dažnai atnešdavo jam vaidmenis, reikalaujančius intensyvumo ir rimtumo. Karjerą jis pradėjo 9-ajame dešimtmetyje, vaidindamas tokiuose serialuose kaip „Niujorko paslaptys“ ir „Vakarų sparnas“.

Jis pradėjo gauti vaidmenų regioniniuose teatruose, o sulaukęs 29 metų pateikė prašymą ir buvo priimtas į Jeilio universitetą studijuoti dramos.

Lance'as Reddickas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Penktadienį jo kolega Wendallas Pierce'as pagerbdamas L.Reddicką prisiminė jį kaip „didžiulės stiprybės ir grakštumo žmogų“.

„Jis buvo toks pat talentingas muzikantas, kaip ir aktorius, – rašė W.Pierce'as. – Skaudus ir netikėtas sielvartas visai artistų šeimai. Neįsivaizduojama kančia jo šeimai ir artimiesiems. Tu palikai čia savo pėdsaką.“

L.Reddickas savo karjerą papildė daugybe vaidmenų. Be filmų „Džonas Vikas“, jis vaidino ir filmuose „Viena naktis Majamyje“, „Godzila prieš Kongą“ ir būsimame filmo „Baltieji nemoka šokinėti“ perdirbinyje.

Lance'as Reddickas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

L.Reddickas šiuo metu vaidino filmo „Džonas Vikas“ ketvitorije dalyje, kuri kino teatruose pasirodys kovo 24 d.

„Esame labai nuliūdę dėl mūsų mylimo draugo ir kolegos Lance'o Reddicko netekties“, – bendrame pareiškime portalui „Deadline“ sakė filmo „Džonas Vikas“ režisierius Chadas Stahelskis ir Reddicko bendražygis Keanu Reevesas. – Jis buvo profesionalas, su juo buvo malonu dirbti. Mūsų meilė ir maldos yra su jo žmona Stephanie, vaikais, šeima ir draugais. Filmą skiriame jo atminimui. Mums jo labai trūks.“

L.Reddicko gedi žmona Stephanie Reddick ir vaikai Yvonne Nicole Reddick bei Christopheris Reddickas.

Lance'as Reddickas (6 nuotr.)