Norite, kad jūsų norai pildytųsi? Tinkamai juos suformuluokite!

Svajonės mus veda į priekį / „Shutterstock“ nuotr.
Svajonės mus veda į priekį / „Shutterstock“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-09-06 19:30
AA

Sakoma, norėti reikia atsargiai, nes visi mūsų norai išsipildo. Bėda tik ta, kad ne visada tokiu būdu, kokiu norėtume. Išminčiai teigia, kad dėl to svarbu savo norą suformuluoti labai gerai apgalvojus visas smulkmenas.

Visata visada atsižvelgia į mūsų pageidavimus, tačiau jei savo troškimą formuluojame netiksliai, ir gauname ne tai, ko iš tikrųjų norime.

Visais laikais žmonės norėjo įminti nematomo pasaulio paslaptis ir ne vieną jų atskleidė. Taigi dabar jau daugelis žino, kad mūsų norai magiškai pildosi. Kitas reikalas, kad ne visada tai vyksta taip, kaip norime. Kodėl? Pasirodo, visata visada atsižvelgia į mūsų pageidavimus, tačiau jei savo troškimą formuluojame netiksliai, ir gauname ne tai, ko iš tikrųjų norime.

Visiems girdėtas ir gal netgi pažįstamas atvejis – noras pailsėti. Visata visada jį išpildo ir kartais dėl to atsiduriame... ligos patale. Sakysite, kad ne tokio poilsio troškote, bet ar tiksliai suformulavote, koks jis turėtų būti, ar tik kartojote: „Kaip noriu pailsėti!“ Štai ir gavote ko norėjote. Liga kartais tokiu atveju taip užspaudžia, kad ilsėtis prisieina net ir labai ilgai.

Svarbiausia – minties galia!

Taigi formuluoti norus reikia labai rūpestingai išanalizavus situaciją, įvertinus savo emocijas ir jausmus bei pojūčius, kuriuos sukelia mintis apie tą troškimą. Geriausia tam rimtai atsidėti, tai yra susirašyti visus pliusus ir minusus, kurie jums šauna į galvą, ir realiai įvertinus padėtį, susidaryti sąrašą mažų žingsnelių, vedančių tikslo link. Sakysite, kad gerai susiplanavus, viskas pasiekiama. Ir tai bus tiesa, tačiau į pagalbą pasitelkus visatos energiją bei minties galią galima trokšti net ir ne visai realių jūsų atveju dalykų. Tuo magiškas noras skiriasi nuo paprasto, lengvai pasiekiamo viską kruopščiai susiplanavus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Norite geresnio gyvenimo? Dėkokite ir jauskitės už viską dėkingi!

Linos istorija

Lina – mergina iš mažo miestelio, kuri nuo vaikystės troško gyventi Niujorke. Pati nežino, kaip jai ši mintis atėjo į galvą, tačiau visada norėjo ir tikėjosi, kad kada nors šiame mieste gyvens. Ką ji darė, kad svajonė priartėtų? Kadangi neturėjo nei turtingų tėvų, nei dėdžių ar tetų, kurie galėtų padėti išvykti į tolimą šalį, tik savo jėgomis galėjo šios svajonės siekti. Taigi nutarė studijuoti anglų kalbą. Ir nė akimirkos nesiliovė tikėti, kad kada nors išvažiuos į Ameriką. Jos draugės turėjo įvairiausių troškimų: ištekėti, susilaukti vaikų, susirasti gerą darbą; o Lina lyg apsėsta mintyse sau kartojo: „Niujorkas.“ Dažnai įsivaizduodavo, kaip vaikšto to miesto gatvėmis, bendrauja su megapolio gyventojais, lankosi kavinėse... Žodžiu, jos troškimas buvo toks stiprus, kad ji jau net mintyse įsivaizdavo ten gyvenanti. Trečiame kurse mergina sužinojo apie galimybę metams išvykti studijuoti į Ameriką. Tiesa, konkursas buvo labai didelis, o vieta tik viena. Tačiau tikriausiai nereikia sakyti, kam toji galimybė atiteko? Žinoma, Linai, kuri nė akimirkos nesuabejojo, kad gali būti kitaip.

Užsisvajojusi mergina / „Fotolia“ nuotr.

Svarbu formuluotė

Tikriausiai jūs, kaip ir daugelis žmonių, galvojate: „Kaip norėčiau, kad tai... išsipildytų.“ Magijos paslaptis atskleidę žmonės žino, kad tai netinkamas noro formulavimas. Ko nors trokšdami turite įsivaizduoti tai jau egzistuojant čia ir dabar, esamuoju laiku. Tarsi jūsų troškimas jau būtų išsipildęs. Pavyzdžiui, „aš esu labai laiminga turėdama tokią gerą šeimą“ arba „esu patenkinta, kad turiu tokį gerą darbą“ ir panašiai. Minties galia yra tokia didelė, kad gali realizuoti visus jūsų norus. Tačiau prisiminkite – svarbiausia tikėti tuo, ką sakote. Nes jei teigiate esanti laiminga, nes to labai norite, o jūsų skruostais ritasi ašaros iš nevilties ir lyg kipšiukas galvoje sukasi mintis, kad vargu, ar tokia kada nors būsite, jūsų noras pasmerktas žlugti. Tad norams paleisti į visatą pasirinkite vieną iš geriausių dienų, kai jaučiatės pakylėta. Taip pat tam tinka jaunaties laikas, kai prasideda naujas Mėnulio mėnuo ir simboliškai galime pradėti savo gyvenimą nuo pradžių.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip rasti meilę internete? Tai tikrai įmanoma!

Nuo teorijos prie praktikos

Kas dar gali padėti jums realizuoti savo troškimą? Išties neužtenka vieną dieną skirti dėmesio savo troškimui, o tada jį pamiršti – tai turi tapti jūsų gyvenimu. Tad dėl to verta pasistengti.

  • Susikurkite savo svajonės koliažą. Prisirinkite iliustracijų, kurios geriausiai atspindėtų jūsų troškimą ir susiklijuokite visas jas ant didelio lapo popieriaus. Jei, pavyzdžiui, norite turėti gražią šeimą, rinkitės nuotraukas, kuriose žmonės šypsosi, yra laimingi, visi kartu. Galbūt rastumėte tokių ir savo šeimos nuotraukų albume. Gal vos vieną kitą, bet verta jomis pasinaudoti. Susikurtą koliažą pakabinkite pačioje matomiausioje namų vietoje, kad kaskart eidami pro šalį matytumėte savo svajonių vaizdą. Jis pamažu įsitvirtins pasąmonėje ir taps realybe.
  • Padės sapnai. Prieš užmigdami visada pagalvokite apie savo didžiausią troškimą. Tegul tai būna paskutinė jūsų mintis prieš užmiegant. Tuo metu smegenys veikia alfa bangų dažniu ir padeda jums keisti savo gyvenimą. Ši technika itin veiksminga, jei norite pagerinti savo sveikatą. Įsivaizduokite, kad esate visai sveika, tokia, kokia norėtumėte būti, ir su šia mintimi užmikite.
  • Jūsų noras neturi niekam kenkti. Labai svarbu, kad išsipildo tik su jumis susiję norai ir tik tuo atveju, jei jie niekam nekenkia.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!