Oskaras Koršunovas patyrė traumą: „Nebegali pajudėti nei fiziškai, nei dvasiškai“

Oskaras Koršunovas / Pauliaus Peleckio ir asmeninio albumo nuotr.
Oskaras Koršunovas / Pauliaus Peleckio ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-01-23 11:44
AA

Režisierius Oskaras Koršunovas šiuo metu išgyvena ne patį lengviausią gyvenimo laikotarpį – apie tai byloja ir jo socialinių tinklų įrašas, kuriame menininkas prabyla apie mylimojo žmogaus netektį, nutrūkusi darbą ir kolegų ryšį. Lyg viso to būtų maža, neseniai režisierius patyrė sunkią rankos traumą. „Nebegali pajudėti nei fiziškai, nei dvasiškai“, – neslėpdamas skausmo sako jis.

Sekmadienį Oskaras Koršunovas feisbuke pasidalijo nuotrauka, kurioje jis užfiksuotas su rankos įtvaru. Portalui Žmonės.lt susisiekus su režisieriumi, jis patikino, kad patyrė buitinę traumą.

„Viskas įvyko namuose. Užkliuvau už baldo ir nukritęs susižeidžiau“, – pasakojo režisierius.

„Dar nepadarėm magnetinio rezonanso, bet panašu, kad skilo kaulas ir trūko raiščiai“, – pridūrė jis.

Portalui Žmonės.lt pasiteiravus, kaip šiuo metu režisierius jaučiasi, jis neslėpė, kad tenka kęsti didelį skausmą.

„Labai skauda. Paguoda tik ta, kad susižeidžiau kairę ranką, o esu dešiniarankis, tad galiu daug dalykų daryti su ja“, – sakė O.Koršunovas.

Oskaras Koršunovas/Tomo Ivanausko nuotr.

Sekmadienį Oskaras Koršunovas feisbuke pasidalijo įrašu, kuriame prabilo ne tik apie rankos traumą. Jo žodžiai apsakė ir dabartinį režisieriaus gyvenimo etapą, kuriame netrūksta skaudžių patirčių.

Įrašu O.Koršunovas sutiko pasidalinti su portalu Žmonės.lt.

„Taigi, būna gyvenime etapų, kai ima ir nutrūksta mylimų žmonių gyvenimai, draugo ištikimybė, mylimas darbas, kolegų ir mokinių ryšys, ir rankos raištis. Nebegali pajudėti nei fiziškai, nei dvasiškai. Belieka sėdėti prie židinio ir deginti malkas, bilietus į egzotines šalis, nebeišsipildžiusias viltis, norus ir kūrybinį polėkį. Savo praeities pasiekimus, meiles ir gražiausias gyvenimo akimirkas.

Tu tai taip ryškiai regi, kaip ryškiai regi židinio liepsną. Sėdi taip savaitę – liepsna išdegina akis. Ir tada praregi, kad visa tai – visi trūkiai ir yra tikrasis kuras gyventi ir kurti.

Yra dar malkų malkinėj, dar pakrausim!“ – rašė Oskaras Koršunovas ir pridėjo savo nuotrauką, kurioje šalia židinio pozuoja su rankos įtvaru.