Su A.Jagelavičiūte atsisveikinti atvyko ir O.Koršunovas: vos tramdė ašaras, prisiminęs pokalbį

Oskaras Koršunovas / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Oskaras Koršunovas / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-01-03 12:59
AA

Buvęs Agnės Jagelavičiūtės mylimasis režisierius Oskaras Koršunovas su netikėtai mirusia stiliste atėjo atsveikinti antradienį. Kalbėdamas apie jų paskutinį susitikimą jis sunkiai rinko žodžius ir tramdė ašaras.

„Paskutinį kartą buvome susitikę prieš savaitę. Ji sakė, kad nori pradėti kurti, tapyti, rašyti knygą, keisti gyvenimą. Ji darė tą performansą su pomidorais ir sakė, kad tai maždaug tik įžanga, kad dabar ji padarys galingą performansą. Va ir padarė“, – su ašaromis akyse kalbėjo O.Koršunovas.

Oskaras Koršunovas / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Agnė Jagelavičiūtė ir Oskaras Koršunovas jausmus vienas kitam puoselėjo 2008-2011 metais.

Kūrėjai kartu dirbo ir nutrūkus santykiams. Vilniaus dizaino kolegijoje drabužių dizaino studijas baigusi ir VDA tapybos bakalauro diplomą apsigynusi moteris kūrė kostiumus Rygos dailės teatre statomam O.Koršunovo spektakliui „Išvarymas“. Diplomuota kostiumų dizainerė tuo metu buvo antrąkart ištekėjusi.

Kaune palaidota Agnė Jagelavičiūtė (80 nuotr.)
+74

Paskutinį kartą pasimatyti su stiliste Agne Jagelavičiūte Vilniuje buvo galima antradienį, sausio 3 d., nuo 9 iki 11 val. Vėliau jos urna buvo išnešama iš Vilniaus laidojimo namų ir keliavo į Kauną.

Atsisveikinti su A.Jagelavičiūte antradienį atvyko jos buvęs mylimasis Marius Survila, kolega dizaineris Robertas Kalinkinas, artimas draugas Lukas Gricius su Nagliu Bierancu, Agnė Grigaliūnienė, Elena Puidokaitė-Bruzgulienė, Karolina Meschino su mama Asta, Monika Linkytė, Orijus Gasanovas, Inga Žuolytė, Justinas Jankevičius ir Greta Mikalauskytė, Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus, Saulius Baradinskas bei kiti.

Išlydėti į paskutinę kelionę jos kolegos, bičiuliai rinkosi dar pirmadienį. Vilniaus Olandų laidojimo namuose su Agne atsisveikinti atvyko mama Nijolė Jagelavičienė ir ištikimi jos draugai – komunikacijos specialistas Saugirdas Vaitulionis, viešųjų ryšių specialistė Rima Olberkytė-Stankus, fotografas Lukas Gricius, nuomonės formuotojas Naglis Bierancas, drabužių kūrėja Simona Nainė, Jurga Klimaitė-Riebling su šeima.

Artimieji Agnės atminimą prašė pagerbti vienu baltu rožės žiedu.

Atsisveikinti taip pat atėjo aktorius, komikas Mantas Stonkus, laidų ir renginių vedėjas Rolandas Mackevičius, radijo laidų vedėja Eglė Kernagytė-Dambrauskė, plaukų stilistas Ąžuolas Misiukevičius, prodiuseris Martynas Tyla ir Neringa Zeleniūtė, modelis Kotryna Kozlovaitė, režisierius Romas Zabarauskas, laidų ir renginių vedėja Gabrielė Martirosian, vizažistė Alina Silivanova, buvusi A.Jagelavičiūtės asistentė Beatričė Paškevičiūtė, modelis Vaida Grikšaitė-Česnauskienė, dizainerė Diana Vapsvė, žurnalą „L'Officiel Lithuania“ valdančios įmonės direktorius Tadas Bruzgulis, fotografas Darius Kučys ir mitybos specialistė Vaida Kurpienė, su kuria Agnė parašė knygą „Mažos nuodėmės taisyklė“.

Pirmadienį S.Vaitulionis portalui Žmonės.lt sakė, kad „visi, kurie pažinojo tikrą Agnę, prisimins ją kaip beprotiškai gerą žmogų, kuris niekada neatsisakydavo padėti.“

„Ji padėjo beprotiškai daug žmonių. Buvo labai šilta, tikra, nuoširdi. Iš tikrųjų, tai yra epochos pabaiga – diena, kai ne tik šou verslas, bet ir visa Lietuva prarado labai labai įspūdingą, ryškią, nepaprastą asmenybę“, – sakė Saugirdas Vaitulionis.

Primename, kad apie 42-ejų A.Jagelavičiūtės mirtį pranešta gruodžio 28 dieną. Netrukus paskelbta, kad jos gyvybė užgeso dėl plaučių uždegimo komplikacijų.

1980 metų spalį gimusi A.Jagelavičiūtė yra baigusi Vilniaus dizaino kolegiją ir Vilniaus dailės akademiją, ji dirbo mados žurnalo „L'Officiel Lithuania“ vyr. redaktore, buvo stiliaus platformos „StiliuSOS“ įkūrėja, viena labiausiai sekamų lietuvių socialiniuose tinkluose.

Ji taip pat žinoma kaip laidų vedėja, knygų autorė.

A.Jagelavičiūtė išgarsėjo realybės šou „Akvariume“, dar būdama antro kurso studente. Vėliau dirbo „TV pagalbos“ komandoje. Įkūrė stiliaus platformą „StiliuSOS“.

Buvo dukart ištekėjusi. Pirmas vyras – Vytautas Martinaitis, antras – Mantas Volkus, su kuriuo susituokė 2013 metų gruodį ir susilaukė sūnaus Leono. Pora išsiskyrė 2019 metais.

Atsisveikinimas su Agne Jagelavičiūte (199 nuotr.)
+193
Agnės Jagelavičiūtės urnos išnešimas (83 nuotr.)
+77