Paaiškėjo „Eurovizijos“ vedėjos Malmėje: viena – Holivudo žvaigždė, kita – dukart regėta konkurse

2024 metų „Eurovizijos“ vedėjos / „Eurovision“ nuotr.
2024 metų „Eurovizijos“ vedėjos / „Eurovision“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-02-05 12:30
AA

Iki didžiosios „Eurovizijos“ likus kiek daugiau nei trims mėnesiams konkurso organizatoriai atskleidė, kas šiemet ves laukiamiausią muzikos renginį Europoje. Paaiškėjo, kad žiūrovai išvys pasaulyje garsias švedes.

Kaip praneša tinklapis „Eurovision“, šių metų „Euroviziją“, gegužę vyksiančią Malmėje, patikėta vesti švedų komikei ir aktorei Petrai Medei ir Holivude jau įsitvirtinusiai švedų ir amerikiečių aktorei Malin Åkerman.

Petra Mede jau du kartus vedė „Eurovizijos“ dainų konkursą: pirmą kartą 2013 metais – viena, o 2016 m. – kartu su dainininku Månsu Zelmerlöwu.

Petra Mede su dainininku Månsu Zelmerlöwu / Vida Press nuotr.

Pastarąjį kartą vedėjų porą labai gyrė tarptautinė spauda, o intarpas „Love love peace peace“ tapo kone kultine „Eurovizijos“ konkurso akimirka, aptarinėjama iki šiol.

Tuo tarpu švedų žvaigždė Malin Åkerman daugiausia dirba Holivude, tačiau pastaraisiais metais pasirodė dviejuose švedo Edwardo af Silleno režisuotuose filmuose „En del av mitt hjärta“ ir „Ett sista race“.

2013 ir 2016 m. E.Af Sillenas buvo atsakingas už „Eurovizijos“ konkurso scenarijų ir būtent jis atvedė Malin Åkerman į šių metų „Euroviziją“.

Žmonės.lt primena, kad „Eurovizija 2024“ vyks Malmės mieste, Švedijoje, šalyje, kurios atstovė Loreen laimėjo 2023 m. konkursą. Bėgant metams kelios šalys, tokios kaip Vengrija, Turkija, Bulgarija, Juodkalnija, Slovakija, Bosnija ir Hercegovina ar Šiaurės Makedonija, nusprendė nedalyvauti tarptautiniame konkurse. Neseniai apie tai pranešė ir Rumunija.