Per 24-ąjį gimtadienį Miley Cyrus buvo apipilta dovanomis nuo mylimojo

Miley Cyrus / „Instagram“ nuotr.
Miley Cyrus / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-11-24 20:44
AA

Skandalingajai dainininkei Miley Cyrus trečiadienį suėjo 24-eri – gimimo dienos proga ją nuo pat ryto lydėjo mylimojo suorganizuotos staigmenos.

Australų aktorius Liamas Hemsworthas (26 m.) savo mylimąją dovanomis apipylė iš pat ryto – dar gulėdama lovoje Miley Cyrus sulaukė gėlių, balionų ir ypatingos dovanos: masyvaus žiedo su įvairiaspalviais kristalais.

„Pačio laimingiausio gimtadienio mano mėgstamiausiam mažam angelėliui!!“ – savo „Instagram“ paskyroje parašė aktorius prie nuotraukos, kurioje Miley laiko savo dar supakuotą dovaną.

Dėžutės turiniu dainininkė neilgai trukus pasidžiaugė su savo 56 mln. sekėjų – į „Instagram“ įkėlė žiedo nuotrauką su prierašu: „Pažiūrėkit į tą vaivorykštinį žiedą! Tu visada žinai, kaip mano „purvinus kaip mažo vaiko pirštelius“ priversti SPINDĖTI!!! (P.S. Prašau atkreipkite dėmesį į tą gražų įpakavimą!!!!)“.​

Miley Cyrus / „Instagram“ nuotr.

Tačiau tuo gimtadienio staigmenos nesibaigė – vėliau dainininkė linksminosi specialiai jai suorganizuotame vakarėlyje, kuriame vyravo vaivorykštės spalvos ir vienaragiai, o gimtadienio tortas atrodė kaip vienas iš jos augintinių Emu.

„Pati geriausia gimtadienio staigmena nuo mano brangiųjų. Grįžti namo kur tiek daug MEILĖS!!!!!!! Oho!“, – džiaugėsi dainininkė, dar ne kartą pažymėjusi, kad tai – pats geriausias jos gimtadienis iš visų.​

Miley Cyrus 24-ojo gimtadienio šventė (9 nuotr.)
+3