Miley Cyrus pažadėjo daugiau niekada gyvenime nebežengti raudonuoju kilimu

Miley Cyrus / „Elle“/Terry Tsiolis nuotr.
Miley Cyrus / „Elle“/Terry Tsiolis nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-09-15 12:51
AA

Ant raudonojo kilimo per svarbiausius pramogų pasaulio renginius pasirodydavusi Miley Cyrus (23 m.) sulaukdavo visuotinio dėmesio – akį traukdavo ne tik jos provokuojantis stilius, tačiau ir maištingas elgesys. Tačiau tai – jau praeityje, mat dainininkė pareiškė daugiau niekada gyvenime nebežengsianti raudonuoju kilimu.

Miley Cyrus pramogų pasaulio blizgesys ir pozavimas ant raudonojo kilimo pažįstamas nuo vaikystės, tačiau ji daugiau nebenori daryti to, kas, jos manymu, yra tuštybė.

„Prieš metus turėjau dalyvauti (muzikinės komedijos „A Very Murray Christmas“) premjeroje, bet daugiau niekada nebepasirodysiu ant raudonojo kilimo, – naujame interviu žurnalui „Elle“ sakė Miley Cyrus. – Kodėl aš, kai žmonės badauja, esu ant kilimo, kuris yra raudonas? Nes esu „svarbi“? Nes esu „garsi“? Tai tarsi parodija – kaip „Zoolanderis“.

Nors prieš akis naujojo Woody Alleno serialo „Crisis in Six Scenes“, kuriame Miley Cyrus vaidino, premjera, tačiau ji nežada per ją pozuoti fotografams prie sienelės ant raudonojo kilimo. Kaip jai seksis laikytis savo įsitikinimų ir to nedaryti ateityje, parodys laikas.

Miley Cyrus / Vida Press nuotr.

Beje, protestas prieš raudonojo kilimo renginius – ne vieninteliai pokyčiai viešajame dainininkės gyvenime: ji taip pat atsisakė ir atstovo spaudai paslaugų ir nuo šiol žada būti „tikra, nefiltruota Miley“.