Po daugiau nei mėnesio su L.Suodaičiu susitikusi V.Siegel: „Supratau, kad jausmai niekur nedingo“

Laurynas Suodaitis, Viktorija Siegel
Laurynas Suodaitis, Viktorija Siegel
Šaltinis: Žmonės
2023-05-11 17:34
AA

Po daugiau nei mėnesio nesimatymo Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis susitiko akis į akį. Nuomonės formuotoja ir verslininkė teigia susitikimo metu supratusi, kad sutuoktinį tebemyli, tačiau atskleidžia: ši akistata – turbūt paskutinis žingsnis iki teismo.

Apie ketvirtadienį su Laurynu Suodaičiu įvykusį susitikimą Viktorija Siegel prabilo instagrame.

„Na pirmoji dienos pusė šiandien nebuvo iš lengvųjų, ypatingai kas liečia emocinę, psichologinę pusę. Nes tikrai, po daugiau nei mėnesio laiko akis į akį susimatyti su vyru, kurį besąlygiškai mylėjai... ir supratau, kad yra tie jausmai, jie niekur nėra dingę, tiktai žinot – protas sako viena, širdis sako kita, ir tokia vėl jausmų makalošė. Esu kaip ir kiekviena iš jūsų turinti jausmus ir ta, kuri yra stipriai įsimylėjusi, žino, kaip yra.

Šiandien akistatą turėjome. Čia jau tikriausiai buvo paskutinis žingsnis iki teismo, dabar žiūrėsime, kas toliau bus su byla.

Bet šiandien man emociškai buvo nelengva, nes vis tiek pamatai žmogų akis į akį, tą, su kuriuo gyvenai taip ilgai. Ir šiaip pamačius jį man vėl tie visi antradienio įvykiai prieš akis, vėl viskas pakilo viršuje, tikrai tokia ne pati maloniausia emocija. Nedaugžodžiausiu. Tos, kurios myli, mylėjo stipriai, mane supranta tikrai. Kol nemačiau, draskė širdį, nors ne taip stipriai, bet kai pamatai, viskas vėl pradeda kirbėti viduje. Nemeluosiu, nesakysiu – nemyli, neberūpi. Nes nebeįmanoma per mėnesį laiko žmogaus, kurį beprotiškai mylėjai, nebemylėti. Bet yra daug „bet“ ir daug dalykų, kur pradedi vadovautis protu, pajungi protą.“

Viktorija Siegel / Stopkadras

Primename, kad sutuoktinių akistata buvo suplanuota dar anksčiau, tačiau L.Suodaitis gegužės pradžioje teigė, jog tąkart susitikimas buvo atšauktas dėl V.Siegel ligos.

Konfliktas Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio namuose įvyko balandžio 4 d. apie 21 val. 49 min. Moteris informavo, jog vyras žodinio konflikto metu sudavė kelis smūgius į galvos sritį, pranešė Vilniaus policijos atstovas Tomas Bražėnas.

Vis dėlto V.Siegel iškvietimą gavę pareigūnai L.Suodaičio namuose nerado. Vyras tuo metu buvo išvykęs į ligoninę apžiūrai dėl galimai patirtų sužalojimų.

Netrukus paaiškėjo, kad dėl smurto namuose į policiją kreipėsi ir pats L.Suodaitis, kuris buvo pripažintas nukentėjusiuoju kitame ikiteisminiame tyrime. Taigi, šiuo metu abu sutuoktiniai kaltina vienas kitą smurtavus.

L.Suodaitis į Vilniaus policijos komisariato areštinę buvo uždarytas balandžio 4-ąją, kur kitą dieną buvo apklaustas ir tą pačią popietę paleistas.

Vilniaus regiono apylinkės teismo Vilniaus rajono rūmai tuomet tenkino prokuroro prašymą ir įtariamajam skyrė kardomąją priemonę – įpareigojimą 2 mėnesius gyventi atskirai (skyriumi) nuo nukentėjusiosios, pranešė prokuratūra.

Išėjęs iš areštinės, Laurynas Suodaitis davė komentarą žiniasklaidai, kuriame akcentavo, jog prieš savo žmoną Viktoriją nėra pakėlęs rankos.

„Noriu padėkoti pareigūnams už labai aktyvų darbą, civilizuotą požiūrį. Advokatas įspėjo, kad viskas jau viešoje erdvėje, noriu pasakyti, kad savo žmonos esu ranka gyvenime nelietęs, nesu leidęs net šiurkštesnio žodžio pasakyti“, – žiniasklaidai teigė Laurynas Suodaitis.

Pati Viktorija instagrame rašė: „Esu sukrėsta, šoke, pažeminta. Daugiau negaliu nieko kol kas parašyti. Kiekvienas žodis dabar – neapsakomai sunkus. Atima visas jėgas. Tenoriu padėkoti medikams už pagalbą ir pareigūnams už greitį.“

Praėjus kelioms dienoms, V.Siegel pasidalijo dar viena žinute: „Bandau susiimti. Stengiuosi kiek galiu, bet nepavyksta. Aš bijau. Bijau visko. Prabust, eit miegot, išeit į lauką. Tas antradienis – juodžiausia diena mano gyvenime.

Meilė virto skausmo upe, o aš supratau, kad buvau apgauta, nes tikėjau žmogum, kuris ne tik to nevertas, bet jam viskas buvo tik žaidimas. Kaip ir dabar, viešai prieš kameras, žiniasklaidą, visus. Lygiai toks, kokiame buvau įvelta ir aš tiek metų. Jei ne mano vaikai – to tikrai neatlaikyčiau ir jis tai žino, tuo naudojasi. Skausmas, kuris liko, man jau darosi nebepakeliamas, jo nelinkėčiau niekam. Tai labai baisu, bet pasirodo jam – tai džiaugsmą kelia.“

Kur pranešti ir ieškoti pagalbos
Jei reikia skubios pagalbos
Skambinkite pagalbos telefonu 112
Jei esate savižudybės krizėje, arba ieškote pagalbos kitam
Jei patyrėte smurtą
Jei reikalinga emocinė (psichologinė) pagalba telefonu, arba internetu
Jei esi vaikas ir tau reikalinga pagalba