Po kūdikio netekties Johno Legendo šeimoje – džiaugsmas: sulaukė trečio vaiko

Johnas Legendas su žmona Chrissy Teigen / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Johnas Legendas su žmona Chrissy Teigen / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-01-14 09:05
AA

Po išgyventos kūdikio netekties dainininko Johno Legendo ir jo žmonos modelio Crissy Teigen namuose – džiugios nuotaikos. Jiedu sulaukė trečio vaikelio.

Kaip praneša „Daily Mail“, penktadienį, sausio 13 d., Chrissy Teigen pagimdė berniuką.

Dvylikos „Grammy“ apdovanojimų laimėtojas J.Legendas šią jaudinančią naujieną praėjus kelioms valandoms po kūdikio gimimo paskelbė pats. Tiesa, savo džiaugsmu pasidalijo privataus koncerto metu.

Renginio dalyviams atlikėjas atviravo, kad pastaroji para buvo beveik bemiegė, tačiau nors ir teko praleisti daug laiko ligoninėje, jis jaučiasi kupinas energijos.

„Kokia nuostabi diena“, – koncerte dalijosi jis.

Chrissy Teigen ir Johnas Legendas / „Scanpix“ nuotr.

Žinią, kad laukiasi trečio kūdikio, Chrissy Tegen paskelbė 2022-ųjų rugpjūčio 3-ąją.

C.Teigen instagrame paskelbė dvi veidrodyje užfiksuotas asmenukes, kuriose ji vilkėjo juodus marškinėlius ir juodus permatomus apatinius, demonstruodama savo suapvalėjusį pilvuką.

„Pastarieji keleri metai, švelniai tariant, buvo emocijų pliūpsnis, bet džiaugsmas vėl pripildė mūsų namus ir širdis. Po 1 mlrd. bandymų (pastaruoju metu kojoje, kaip matote!) turime dar vieną pakeliui.

Per kiekvieną apsilankymą pas gydytoją sakydavau sau – gerai, jei šiandien bus sveikas, paskelbsiu, bet tada su palengvėjimu atsikvėpdavau išgirdusi širdies plakimą ir nuspręsdavau, kad vis dar per daug nervinuosi. Nemanau, kad kada nors išeisiu iš gydytojos su didesniu jauduliu nei nerimu, bet kol kas viskas tobula ir gražu, jaučiuosi kupina vilties ir nuostabi. Gerai, buvo labai sunku taip ilgai tai laikyti savyje!“

Instagramo prierašas apie C.Teigen emocijų pliūpsnį yra nuoroda į 2020 m. rugsėjį patirtą persileidimą, kai būdama 20 savaičių nėščia ji neteko sūnaus Jacko.

2020-aisiais Johnas Legendas ir Chrissy Teigen su skausmu pranešė, kad jųdviejų sūnus pasaulio nebeišvys. Tai ištiko praėjus mėnesiui po to, kai jiedu pasidalijo žinia apie nėštumą.

Pora pranešė, kad, deja, susidūrė su daugybe nėštumo komplikacijų. Neseniai užklupusio kraujavimo nepavyko laiku sustabdyti, nebuvo įmanoma aprūpinti kūdikio reikiamais skysčiais.

Būsimam sūnui pora jau net buvo numačiusi vardą.

„Įprastai mes niekada neišrenkame kūdikiams vardų iki pat paskutinio momento, kol jie gimsta, tai padarome tik prieš išvykdami iš ligoninės. Tačiau šįkart dėl kažkokios priežasties ėmėme vadinti tą mažąjį vyruką mano pilve Jacku. Taigi, jis mums visada bus Jackas. Jackas taip sunkiai dirbo, kad taptų mūsų mažos šeimos dalimi, ir jis amžinai ja liks.

Mūsų Jackui – labai apgailestauju, kad pirmieji tavo gyvenimo momentai susidūrė su daugybe komplikacijų, tad negalėjome suteikti tau namų, kurių reikėjo, kad išgyventum. Mes visada tave mylėsime“, – rašė kūdikį praradusi mama ir padėkojo visiems, kurie padėjo šiuo sunkiu momentu emociškai ir maldomis.

Chrissy Teigen ir Johnas Legendas / „Scanpix“ nuotr.

Pasaulio taip ir neišvydęs Jackas būtų buvusi trečioji Ch.Teigen ir J.Legendo atžala. Pora augina dukrą šešerių Luną ir ketverių sūnų Milesą.

„Esame labai dėkingi už gyvenimą, kurį turime, už savo nuostabius vaikus Luną ir Milesą, už visus nuostabius dalykus, kuriuos patyrėme. Bet kiekviena diena negali būti kupina saulės spindulių. Šiomis liūdnomis dienomis mes liūdėsime, raudosime. Bet tuo pačiu apkabinsime bei mylėsime vienas kitą dar stipriau ir tai išgyvensime“, – pridūrė Chrissy.

Jautriu įrašu ir nuotrauka iš ligoninės, kurioje įamžinta jos žmona, socialiniuose tinkluose pasidalijo ir J.Legendas. „Mylime tave, Jackai“, – rašė jis.