Po moterų stovyklos skandalo – „Šiaurys Resort“ vadovo atsakas: Pinikas čia dirba ne tik pirtininku

Ričardas Pinikas, „Šiaurys Resort“ ir iliustracinė nuotruka / BNS, socialinių tinklų ir 123RF.com nuotr.
Ričardas Pinikas, „Šiaurys Resort“ ir iliustracinė nuotruka / BNS, socialinių tinklų ir 123RF.com nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-03-15 15:56
AA

Jau nuo savaitės pradžios skamba vilnietės Dovilės istorijos atgarsiai, kuomet išvykusi į moterų stovyklą poilsio komplekse „Šiaurys Resort“, ten sutiko tragiškai žuvusios manekenės Dovilės Didžiūnaitytės byloje figūravusį ir dėl narkotinių medžiagų laikymo ir disponavimo nuteistą Ričardą Piniką. Pasirodo, kad poilsio komplekse moterims pirties ritualus vedantis R.Pinikas ten darbuojasi jau kelis metus.

Trečiadienį portalas Žmonės.lt susisiekė su poilsio komplekso „Šiaurys Resort“ direktoriumi. Paklaustas apie Ričardą Piniką, jis patikino, kad šis asmuo jau kelis metus dirba Labanoro girioje esančiame poilsio komplekse.

„Ričardas Pinikas pas mus dirba jau antrus metus. Žinot, mažas kaimas, tad jis čia dirba viskuo – ir administratoriumi, ir pirtininku, yra ir kitų darbų“, – portalui Žmonės.lt komentavo poilsio komplekso direktorius.

Visgi vyras nebuvo linkęs plačiai komentuoti visos situacijos ir nuaidėjusios istorijos. „Čia sudėtingi reikalai, nelabai norėčiau komentuoti“, – sakė jis.

Paklaustas, ar tai kaip nors pakenkė poilsio komplekso reputacijai, „Šiaurys Resort“ direktorius visą situaciją įvardijo, kaip „turgų“.

„Sąmoningi žmonės tikriausiai patys supras, o kam patinka turgus, lai patinka. Niekur nuo to nepabėgsi“, – portalui Žmonės.lt komentavo įmonės direktorius.

Moteris pirtyje / 123rf.com nuotr.

Primename, kad vilnietės Dovilės istorija per visą Lietuvą nuskambėjo dar pirmadienį. Dovilė, kaip ir dešimt kitų moterų, kovo 8-ąją išvyko į tris dienas trukusią moterų stovyklą, kuri vyko Labanoro girioje esančiame poilsio komplekse „Šiaurys Resort“. Čia atvykusių moterų, kaip reklamoje žadėjo stovyklos organizatorė Dominika (pavardė redakcijai žinoma), laukė pirtis, šokio judesio praktika, joga, vyno degustacija su somelje, tapymas ant kūno, moderinioji psichosomatika ir masažai.

Kaip portalui Žmonės.lt pasakojo Dovilė, socialiniuose tinkluose patraukiai aprašyta stovykla iškart patraukė jos dėmesį, tad ilgai nesvarsčiusi ji nutarė į ją užsiregistruoti.

„Pamačiau stovyklos organizatorės Dominikos įrašą ir jis mane kažkaip pagavo. Matyt, sutapo laikas – kaip tik mečiau nemėgstamą darbą, galvoju, o ir Moters diena artėja, tai reikia save apdovanoti. Tuo labiau, kad galėsiu labai fainai ir moteriškai pabūti“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Dovilė.

Tiesa, pridūrė Dovilė, artėjant stovyklai vis išgirsdavo pasakojimų, į kuriuos galėjo pažvelgti atidžiau. Merginą vis pasiekdavo kalbos, kad poilsio kompleksas „Šiaurys Resort“, kuriame ir vyko stovykla, galimai yra susijęs su tragiškai žuvusios manekenės Dovilės Didžiūnaitytės byloje figūravusiu Ričardu Piniku. Buvo kalbama, kad pastarasis gali būti vienas iš komplekso savininkų, tačiau į šias kalbas Dovilė tuomet nereagavo.

„Aš prieš varant į vietą, tikrai girdėjau kažkokias nuogirdas. Tačiau „Šiaurys“ jau buvo labai išpopuliarėjęs socialiniuose tinkluose, ten organizuojama daug mokymų, tai, deja, tiek nepasigilinau. Pagalvojau, kad gal tik gandai“, – sakė ji.

Vis dėlto kovo 8-ąją atvykus į „Šiaurys Resort“ Dovilės laukė nemaloni staigmena. Pagal stovyklos planą susiruošus pasimėgauti pirties ritualais, kuriuos turėjo vesti profesionali pirtininkė, stovyklos dalyvė pirtyje išvydo visai ne pirtininkę, o Ričardą Piniką.

Visą straipsnį skaitykite čia: Į moterų stovyklą atvykusi vilnietė Dovilė patyrė šoką: pirties ritualus vedė Ričardas Pinikas

Ričardas Pinikas / „Facebook“ nuotr.

Dovilės paviešinta istorija sulaukė didžiulio atgarsio visuomenėje. Poilsio komplekse „Šiaurys Resort“ ne kartą vyko mokymai, stovyklos moterims. Čia jas ne kartą organizavo ir „Ką darai, daryk gerai“ bei „Veiklių moterų klubo“ įkūrėja Rasa Jusionytė.

Pasklidus kalboms apie galimas R.Piniko sąsajas su „Šiaurys Resort“, kai kurie viešai pradėjo svarstyti, negi R.Jusionytė šią informaciją galėjo žinoti ir vis tiek nutarė rengti stovyklas moterims šioje vietoje.

Į pasklidusią žinią apie galimas poilsio komplekso „Šiaurys“ sąsajas su R.Piniku ir čia jo vestus pirties ritualus pirmadienio vakarą sureagavo ir pati R.Jusionytė. Moteris apgailestavo pakankamai nepasigilinusi į tai, kam gali priklausyti minėtas poilsio kompleksas, tačiau kategoriškai neigė šioje vietoje sutikusi R.Piniką.

Po viešumoje kilusio sąmyšio moterų stovyklų organizatores stojo ginti Lietuvoje žinoma sąmoningumo trenerė.

Visą straipsnį skaitykite čia: Po R.Piniko pirties skandalo – sąmoningumo trenerės reakcija: „Noriu apginti stovyklų rengėjas“