Po patirto persileidimo, trečio kūdikio laukiasi J.Legendo žmona: „Jaučiuosi kupina vilties“

Johnas Legendas su žmona Chrissy Teigen / Scanpix ir Instagram nuotr.
Šaltinis: 15min
AA

Po kūdikio netekties, Johno Legendo ir jo žmonos Crissy Teigen namuose – džiugios nuotaikos. Jiedu vėl laukiasi trečio vaikelio.

Rugpjūčio 3-ąją Chrissy Teigen pranešė, kad ji ir jos vyras Johnas Legendas laukiasi kūdikio.

C.Teigen instagrame paskelbė dvi veidrodines asmenukes, kuriose ji vilkėjo iškarpytus juodus marškinėlius ir juodus permatomus apatinius, demonstruodama savo padidėjusį pilvuką.

„Pastarieji keleri metai, švelniai tariant, buvo emocijų pliūpsnis, bet džiaugsmas vėl pripildė mūsų namus ir širdis. Po 1 mlrd. bandymų (pastaruoju metu kojoje, kaip matote!) turime dar vieną pakeliui.

Per kiekvieną apsilankymą pas gydytoją sakydavau sau – gerai, jei šiandien bus sveikas, paskelbsiu, bet tada su palengvėjimu atsikvėpdavau išgirdusi širdies plakimą ir nuspręsdavau, kad vis dar per daug nervinuosi. Nemanau, kad kada nors išeisiu iš gydytojos su didesniu jauduliu nei nerimu, bet kol kas viskas tobula ir gražu, jaučiuosi kupina vilties ir nuostabi. Gerai, buvo labai sunku taip ilgai tai laikyti savyje!“

Instagramo prierašas apie C.Teigen emocijų pliūpsnį yra nuoroda į 2020 m. rugsėjį patirtą nėštumo netektį, kai būdama 20 savaičių nėščia ji neteko sūnaus Jacko, taip pat į blogos spaudos srautą, kurio ji sulaukė po to, kai metų senumo tviterio žinutėse buvo apkaltinta kibernetinėmis patyčiomis iš Courtney Stodden ir kitų.

Be to, šiek tiek daugiau nei prieš metus Teigen viešai paskelbė savo sprendimą nebegerti alkoholio. Praėjusį mėnesį paskelbtame pranešime Teigen rašė: „Gėriau, kad užbaigčiau beprotišką nerimą, kuris vėliau išnyko, kai – suprask – nustojau gerti! Atsidūsėjau. Šiaip ar taip, jaučiuosi tikrai gerai.“

Primename, kad 2020-aisiais pora su skausmu pranešė, kad jųdviejų sūnus pasaulio nebeišvys. Tai ištiko praėjus mėnesiui po to, kai jiedu pasidalijo žinia apie nėštumą.

Pora pranešė, kad, deja, susidūrė su daugybe nėštumo komplikacijų. Neseniai užklupusio kraujavimo nepavyko laiku sustabdyti, nebuvo įmanoma aprūpinti kūdikio reikiamais skysčiais.

Būsimam sūnui pora jau net buvo numačiusi vardą.

„Įprastai mes niekada neišrenkame kūdikiams vardų iki pat paskutinio momento, kol jie gimsta, tai padarome tik prieš išvykdami iš ligoninės. Tačiau šįkart dėl kažkokios priežasties ėmėme vadinti tą mažąjį vyruką mano pilve Jacku. Taigi, jis mums visada bus Jackas. Jackas taip sunkiai dirbo, kad taptų mūsų mažos šeimos dalimi, ir jis amžinai ja liks.

Mūsų Jackui – labai apgailestauju, kad pirmieji tavo gyvenimo momentai susidūrė su daugybe komplikacijų, tad negalėjome suteikti tau namų, kurių reikėjo, kad išgyventum. Mes visada tave mylėsime“, – rašė kūdikį praradusi mama ir padėkojo visiems, kurie padėjo šiuo sunkiu momentu emociškai ir maldomis.

Pasaulio taip ir neišvydęs Jackas – trečioji Ch.Teigen ir J.Legendo atžala. Pora augina dukrą Luną ir sūnų Milesą.

„Esame labai dėkingi už gyvenimą, kurį turime, už savo nuostabius vaikus Luną ir Milesą, už visus nuostabius dalykus, kuriuos patyrėme. Bet kiekviena diena negali būti kupina saulės spindulių. Šiomis liūdnomis dienomis mes liūdėsime, raudosime. Bet tuo pačiu apkabinsime bei mylėsime vienas kitą dar stipriau ir tai išgyvensime“, – pridūrė Chrissy.

Jautriu įrašu ir nuotrauka iš ligoninės, kurioje įamžinta jos žmona, socialiniuose tinkluose pasidalijo ir J.Legendas. „Mylime tave, Jackai“, – rašė jis.

Skaitykite daugiau