Princas Williamas prabilo apie mirusį senelį Philipą: dėkojo už gerumą žmonai ir vaikams

Karalienė Elizabeth II, princas Philipas, princas Harry, hercogienė Catherine ir princas Williamas su vaikais 2017 m. / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Balandžio 9 dieną mirus Didžiosios Britanijos karalienės Elizabeth II vyrui princui Philipui, gedinčios karališkosios šeimos nariai vienas po kito jo atminimui skiria jautrius žodžius. Jo vaikaitis princas Williamas senelį prisiminė, kaip „nepaprastą“ žmogų.

Po 99-erių princo Philipo mirties, jo vaikaitis princas Williamas išreiškė pagarbą. Jis Edinburgo hercogą įvardijo kaip  „nepaprastą“ žmogų ir užsiminė, kad senelis norėtų, jog net ir po jo mirties karališkosios šeimos darbai būtų tęsiami.

„Pasiilgsiu senelio, bet žinau, kad jis norėtų, kad mes tęstume darbus“, – teigė jis.

„Mano senelio gyvenimo šimtmetį apibrėžė tarnyba – savo šaliai, žmonai ir karalienei bei mūsų šeimai. Jaučiuosi laimingas, kad turėjau ne tik jo pavyzdį, kuris mane vedė į priekį, bet ir ilgalaikę jo paramą – ir gerais laikais, ir sunkiausiomis dienomis“, – sakė princas Williamas.

„Taip pat visada būsiu dėkingas už gerumą, kurį jis visus tuos metus rodė mano žmonai. Už ypatingus prisiminimus, kuriuos visada turės mano vaikai, kai prosenelis atvažiuodavo jų surinkti į savo vežimą ir patys matydavo jo užkrečiantį nuotykių jausmą!“.

Princas Williamas pridūrė, kad jis ir jo žmona Catherine „toliau darys tai, ko senelis būtų norėjęs, ir palaikys karalienę“.

Karalienė Elizabeth II, princas Philipas ir princas Williamas 2012 m. / „Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad apie princo Philipo mirtį balandžio 9-ąją pranešė Bakingamo rūmai.

„Su dideliu liūdesiu Jos Didenybė Karalienė praneša apie savo mylimo vyro, Jo Karališkosios Aukštybės, Edinburgo hercogo princo Philipo, mirtį“, – buvo rašoma rūmų pranešime. 

Lapkritį 73-iąsias vedybų metines atšventę karalienė Elizabeth II ir Philipas didžiąją pandemijos dalį praleido Vindzore dėl savo garbingo amžiaus.

Didžioji Britanija gedi princo Philipo (41 nuotr.)
+35
Skaitykite daugiau