Remio ir Gamkos mama Gelija Vaškūnė – apie M.A.M.A, ryšį su sūnumis ir jų muziką

Gelija Vaškūnė (centre), Remigijus Daškevičius-Remis, Germanas Daškevičius-Gamka su draugėmis / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Gelija Vaškūnė (centre), Remigijus Daškevičius-Remis, Germanas Daškevičius-Gamka su draugėmis / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-01-31 14:03
AA

Atlikėjų Remio ir Gamkos mama Gelija Vaškūnė kartu su jais apsilankė M.A.M.A apdovanojimuose ir žengė raudonuoju kilimu. Portalui Žmonės.lt ji atskleidė, ar stiprus jų ryšys ir ar klausosi sūnų kuriamos muzikos.

Remio ir Gamkos mama Gelija Vaškūnė portalui Žmonės.lt pasakojo, jog jos ryšys su sūnumis yra stiprus.

„M.A.M.A apdovanojimuose apsilankėme tikrai ne pirmą kartą, greičiausiai buvau visose, kiek tik jie dalyvavo. Tik praeitais metais susirgau, todėl nebuvau ir dar vieni metai buvo karantino“, – portalui Žmonės.lt sakė Gelija.

Remis su mama Gelija / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Paklausta, ar klausosi jų kuriamos muzikos, moteris patikino, jog tik jos ir klauso. Be to, ji įvardijo savo mėgstamiausius kūrinius.

„FSG tai tikrai labiausiai patinka daina „Kultūra mūsų“. Bet šiaip visos gražios, nelabai skirstau“, – tikino G.Vaškūnė.

Tiesa, ji pridėjo, jog tiek Remis, tiek Gamka, duoda paklausyti savo muzikos, kol ji dar nebūna išleista: „Išgirstu viena pirmųjų. Mano nuomonė jiems svarbi, pasakau, kas gerai, kas negerai, bet finale vis tiek viską sudėlioja žmonės, kurie su šiuo klausimu dirba.“

Šiemet M.A.M.A apdovanojimai jai, kaip teigė, buvo kitokie dėl to, kad dažniau ant scenos pastebėjo savo sūnus, nei kituose apdovanojimuose. Remis pasirodė ne tik su grupe „Flying Saucer Gang“, bet ir su atlikėja Natalija Bunke.

M.A.M.A 2022 apdovanojimų akimirkos / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Šiemet įspūdingą ceremoniją buvo patikėta vesti aktoriui Mantui Stonkui ir muzikantui Jonui Nainiui. Kauno „Žalgirio“ arenoje M.A.M.A apdovanojimuose pasirodė ryškiausios, įdomiausios ir mylimiausios scenos žvaigždės: Beatrich, FSG, „Kamanių šilelis“, Algirdo Kaušpėdo ir Viktoro Diawaros projektas „KAnDIs“, Monika Liu, Vaidas Baumila, Jessica Shy, Justinas Jarutis, Natalija Bunkė, Monique ir kiti. Dauguma šių vardų buvo minimi ir M.A.M.A nominacijose.

M.A.M.A 2022 raudonojo kilimo svečiai (380 nuotr.)
+374
Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2022 (243 nuotr.)
+237