Replikų dėl pavadinimo sulaukianti grupė „4 Roses“ jo nekeis ir ketvirtos narės nepriims

Akvilė Matukaitė, Giedrė Girnytė ir Dileta Meškaitė-Kisielienė / Asmeninio albumo nuotr.
Akvilė Matukaitė, Giedrė Girnytė ir Dileta Meškaitė-Kisielienė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-02-28 18:44
AA

„Eurovizijos“ atrankoje dalyviai sulaukia įvairiausių pastabų ir komentarų. Ne tik dėl dainavimo, įvaizdžio, bet ir dėl sceninių vardų. Štai apie atranką palikusios grupės „4 Roses“ pavadinimą kalbėjo ir komisijos nariai, ir laidos vedėjai.

„Eurovizijos“ atrankoje šiemet laimę bandė ir „4 Roses“, tiesa, šeštadienį grupė pasitraukė iš kovos. Merginos dar ankstesnių laidų metu sulaukė komentarų ne tik dėl savo pasirodymų, bet ir dėl grupės pavadinimo.

„4 Roses“ jau kurį laiką koncertuoja trise, nors iš pradžių buvo keturios, kaip ir skelbia grupės pavadinimas. Viena grupės narė Eglė Keturkė prieš beveik tris mėnesius susilaukė sūnaus ir kol kas savo muzikinę karjerą sustabdė.

„Eurovizijos“ atrankoje tai neliko nepastebėta komisijos narių, kurie grupės pavadinimą pavadino kiek ironišku – kalbama apie keturias rožes, o pasirodo – trys.

Tačiau „4 Roses“ narė Dileta sako, kad pavadinimo keisti negalvoja.

„Mano manymu, tai tiesiog pavadinimas. Beje, tą pavadinimą sugalvojome ne mes. O ir keisti jį dabar būtų nelogiška, kai padarytas toks įdirbis. Reiktų vėl iš naujo žmonėms aiškinti, kokia tai grupė“, – Žmonės.lt sakė Dileta Meškaitė-Kisielienė.

„4 Roses“ / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Dainininkė pasakoja, kad žiūrovų ir komisijos dėmesys turėtų kryptį ne į grupės pavadinimą, o į pasirodymą.

Juk galima pasivadinti ir „67 bokštais“, bet nereiškia, kad bus 67 nariai grupėje.

„Jeigu kada nors gyvenime reikės pakeisti pavadinimą, tai pakeisime, kai pačios nuspręsime, o ne tada, kai kažkas kažką šneka. Aš manau, kad visi turėtų kreipti dėmesį į tai, kaip mes dainuojame, o ne koks mūsų pavadinimas ar kokios spalvos plaukai.

Kol kas mūsų Eglė sūpuoja mažylį, ir jei dabar pakeisim pavadinimą, o ji nuspręs, kad vaikas yra jau pakankamai savarankiškas, grįš į grupę, tai vėl keisime pavadinimą? Naujos atlikėjos taip pat nepriimsim, naujai narei neužtektų laiko apsišlifuoti. Nemanau, kad pavadinimas turėtų kelti diskusijas. Juk galima pasivadinti ir „67 bokštais“, bet nereiškia, kad bus 67 nariai grupėje“, – juokėsi D.Meškaitė.

Septintoje „Eurovizijos“ atrankos laidoje – aštuonių dalyvių pasirodymai (89 nuotr.)
+83
„4 Roses“ / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.