Sensacija „Eurovizijos“ atrankoje: Lolita Zero grįžta į kovą dėl kelialapio į Kijevą!

Lolita Zero / Viganto Ovadnevo nuotr.
Lolita Zero / Viganto Ovadnevo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-03-06 20:00
AA

Jau šį šeštadienį Klaipėdoje įvyks nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalas. Jame turėjo susirungti šeši stipriausi šių metų atrankos konkurso dalyviai, bet pirmadienį renginio organizatoriai paskelbė pasinaudoję savo teise pakeisti taisykles ir į finalą grąžins vieną jau iškritusį dalyvį. Fortūna nusišypsojo ekstravagantiškajai Lolitai Zero.

Septintas finalo dalyvis paaiškėjo pirmadienio vakarą – LRT svetainėje visą dieną buvo galima balsuoti už Lolitos Zero, Sashos Song, Edgaro Lubio, Mios, Ievos Zasimauskaitės arba „Queens of Roses“ grąžinimą į finalą. Visi šie atlikėjai iškrito iš konkurso likus vos porai žingsnių iki superfinalo.

Balsavimas vyko visą pirmadienį, kovo 6 dieną, iki 20 valandos. Iš vieno IP galima balsuoti vieną kartą.

Lolitos Zero personažą sukūręs aktorius Gytis Ivanauskas surinko per 40 proc. visų balsų. Iš viso apklausoje dalyvavo daugiau nei 18 tūkst. žmonių.

Visus balus galite pamatyti čia.

Žmonės.lt primena, kad Lolita Zero iškrito iš „Eurovizijos“ atrankos surinkusi mažiausiai vertinimo komisijos balų. Tuo tarpu televizijos žiūrovai jai skyrė pirmąją vietą. Pasipiktinę Lolitos Zero gerbėjai parengė peticiją dėl šio personažo grąžinimo į „Euroviziją“, o pati Lolita Zero šį savaitgalį dardėjo karieta po Kaziuko mugę tikindama, kad jos kelias ir kova dar nesibaigė.