Šiauliuose artimieji ir draugai atsisveikina su V.Katunskyte: šlagerių karalienei – rožių žiedai

Atsisveikinime su Vitalija Katunskyte: dukra Monika Katunskytė, „Žemaitukų“ narys Linas Vaitkevičius ir buvęs žentas Kęstutis Blažys / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Atsisveikinime su Vitalija Katunskyte: dukra Monika Katunskytė, „Žemaitukų“ narys Linas Vaitkevičius ir buvęs žentas Kęstutis Blažys / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-01-20 18:29
AA

Penktadienį į Šiaulius plūsta šlagerių karalienės Vitalijos Katunskytės šeimos nariai, draugai ir kolegos, norintys atsisveikinti ir pagerbti trečiadienį mirusios dainininkės atminimą. V.Katunskytė amžinojo poilsio atguls sekmadienį gimtuosiuose Šiauliuose.

Nuo penktadienio popietės į Šiaulių laidojimo namus „Tylos namai“ renkasi dainininkės Vitalijos Katunskytės artimieji, draugai, jos talento gerbėjai.

Pačios dainininkės valia jos kūnas nebuvo kremuotas. Artimųjų prašymu Vitalijos atminimą susirinkusieji pagerbė baltais rožių žiedais, fone skambėjo ryškiausi jos šlageriai, buvo rodomos nuotraukos.

Vieni pirmųjų į Šiaulių laidojimo namus atvyko Vitalijos dukra Monika Katunskytė ir buvęs žentas Kęstutis Blažys. Atsisveikinti su dainininke atvažiavo ir grupės „Žemaitukai“ narys Linas Vaitkevičius.

Fotogalerija:

Atsisveikinimas su Vitalija Katunskyte (14 nuotr.)
+8

Šiltus santykius su buvusia uošve Vitalija Katunskyte palaikęs K.Blažys su ja bendravo iki pat mirties. Į atsisveikinimą atvykęs vyras portalui lrytas.lt atskleidė ir dainininkės mirties priežastį.

Anot jo, Vitalija Katunskytė mirė sustreikavus širdžiai. Iki lemtingos dienos jokių įtarimų nebuvo – dainininkė tikino besijaučianti gerai.

V.Katunskytė kūrė ateities planus, vasarą ketino rengti legendinius koncertus Palangoje. Nors jos atliekamų dainų gerbėjai nebeišgirs, vasaros tradiciją ketinama tęsti ir toliau, tik šįkart – su Londone gyvenančia Vitalijos dukra Monika Katunskyte.

„Aš su ja kalbėjau. Vietoj mamos Palangoje bus Monika“, – lrytas.lt sakė Kęstutis Blažys.

Atsisveikinimas su Vitalija Katunskyte / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Atsisveikinimas su Vitalija Katunskyte / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Atlikėjos atminimo pagerbimas tęsis ir šeštadienį nuo 10 iki 21 val. bei sekmadienį nuo 10 iki 12 val.

Sausio 22-ąją, sekmadienį 8 val. Šiaulių katedroje bus aukojamos šv. mišios.13 val. Vitalija Katunskytė bus laidojama Šiaulių Donelaičio kapinėse, kur atguls amžino poilsio šalia mamos.

Skaudi žinia apie Vitalijos Katunskytės mirtį apskriejo trečiadienį. Lietuviškos estrados pažiba anapilin iškeliavo eidama 68-uosius metus.

Faktą apie netektį portalui Žmonės.lt patvirtino V.Katunskytės dukros Monikos buvęs vyras Kęstutis Blažys.

Vitalija Katunskytė / „Scanpix“ nuotr.

Jis patvirtino, kad dainininkė mirė trečiadienį, sausio 18-ąją, savo namuose.

Bene populiariausia atlikėja Palangoje, estrados žvaigždė Vitalija Katunskytė paskutiniais metais susidūrė su didesnėmis sveikatos problemomis. Dėl stuburo skausmo moteris sunkiau vaikščiodavo, vis dažniau ją buvo galima pamatyti prisėdusią net ir koncertų metu.

Vitalija Katunskytė (45 nuotr.)
+39