Silpnosios jūsų grožio pusės pagal horoskopą

Zodiako ženklai / Fotolia nuotr.
Zodiako ženklai / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-09-14 19:30
AA

Grožis – labai subjektyvus dalykas, nes tai, kas vienam gražu, kitam gali atrodyti net nepriimtina. Vis dėlto vienam horoskopo ženklui būdinga labiau nei kitam nesusidoroti su kuria nors viena iš grožio sričių. Laimė, tai žinant, galima nesunkiai pakoreguoti savo išvaizdą.

Avinas

Silpnoji vieta – šukuosena

Yra toks posakis „blogo plauko diena“. Taigi Avino ženklo atstovams ji ganėtinai dažnesnė nei kitų ženklų atstovams. Šis ženklas – pirmas Zodiako rate, be to, valdo galvą. Taigi susitelkę į savo mintis Avinai neretai pamiršta pasirūpinti šukuosena. Tačiau viskas pataisoma. Susidraugaukite su savo kirpėju ir jis pasirūpins, kad neatsiliktumėte nuo mados tendencijų, o jūsų plaukai visada būtų sveiki ir gražūs.

Jautis

Silpnoji vieta – lūpų dažai ne vietoje

Jaučiai savo grožiu ir mityba paprastai labai rūpinasi. O nepasidažiusių lūpas šio ženklo atstovių tikrai nepamatysi. Tačiau bėda ta, kad neretai lūpų dažų lieka ir ant jų dantų. Ką daryti? Rinktis kokybiškus prekių ženklus ir nepamiršti pasidažius ar pavalgius dirstelėti į veidrodėlį.

Dvyniai

Silpnoji vieta – nukramtyti nagai

Dvynių ženklas valdo rankas, o miklus protas neretai sukelia pernelyg daug nerimo, dėl ko nukenčia nagai. Taigi jums svarbu reguliariai apsilankyti pas manikiūristę, nes dailiai nulakuotus, tvarkingus nagus ne visada norisi kišti į burną.

TAIP PAT SKAITYKITE: 10 dalykų, kurių nedaro išmintingi žmonės

Vėžys

Silpnoji vieta – pilvo pūtimas

Ir kaipgi tai yra susiję su grožiu? Ogi Vėžiukės neretai dėl šio sutrikimo varžosi rengtis aptemptus drabužius arba juos dėvėdamos jaučiasi nejaukiai. Vėžio ženklas valdo skrandį, o jautrūs šio ženklo atstovai sunkiai „virškina“ savo emocijas. Padėkite savo skrandžiui rinkdamiesi šviežią ir sveiką maistą ir jūsų grožiui negrės joks pavojus.

Liūtas

Silpnoji vieta – neigiamas saulės poveikis

Liūto ženklą valdo Saulė, tad šio ženklo atstovai labai ją mėgsta, o kartais netgi per daug. Todėl vos vasarai prasidėjus jie pirmieji stengiasi įdegti ir... labiausiai nukenčia nuo saulės poveikio. Vargu ar tai Liūtus gąsdina, tad jiems patarti galima tik viena – nepamirškite rankinėje turėti odos drėkiklio ir priemonės nuo saulės. Tai padės išsaugoti ne tik jūsų grožį, bet ir sveikatą.

Mergelė

Silpnoji vieta – pernelyg ryškus makiažas

Zodiako perfekcionistė Mergelė kartais prasilenkia su makiažu – linkusi arba visiškai jo atsisakyti arba tiek pasidažyti, kad kosmetikos sluoksniu paslėptų tikrąjį veidą ir užtušuotų bet kokius savo netobulumus. Ką daryti? Mergelėms derėtų prisiminti, kad vidinis žavesys ir dvasinis grožis nustelbia visus išorinius dalykus.

Svarstyklės

Silpnoji vieta – oda

Jūsų ženklo organas yra inkstai, o jie atsakingi už organizmo valymą. Jei vartojate daug kavos, valgote nesveiką maistą, nekeista, kad ir jūsų oda neatrodys labai gražiai, bus sausa, nes ji atspindi organizmo sveikatą. Taigi jūsų ženklo pirmoji grožio taisyklė – gerti daugiau vandens.

Skorpionas

Silpnoji vieta – odos problemos

Skorpiono ženklas susijęs su lytiniais organais, hormonais ir su tuo susijusia sveikata. Be to, tai ir pats seksualiausias ženklas, susijęs su reprodukcine sistema. Todėl kokie nors hormonų svyravimai gali pasireikšti spuogais, gumbeliais ir kitokiomis odos problemomis. Šių bėdų padės išvengti harmonijos ieškojimas, meditacijos, kvėpavimo praktikos.

TAIP PAT SKAITYKITE: Norite sustabdyti jaunystę? Štai 10 būdų tai padaryti!

Šaulys

Silpnoji vieta – svorio svyravimai

Šis ugnies ženklas sako aiškų „taip“ gyvenimui, viskam, kas pozityvu ir kelia optimizmą, o tai reiškia, kad nevengia nei papildomos taurės vyno, neatsisako ir saldumynų. Gyvenimas Šauliams neatrodo toks ilgas, kad galima būtų atsisakyti jo siūlomų malonumų. Žinoma, tai lemia ir papildomus kilogramus. Gražesniems būti padės sporto centro abonementas.

Ožiaragis

Silpnoji vieta – silpni dantys

Su Ožiaragio ženklu susiję visi kaulai, taip pat ir dantys. Jie kelia Ožiaragiams nemažai rūpesčių. O gražūs dantys tikrai labai prisideda prie mūsų grožio. Ožiaragių jie neretai būna silpni arba pasidengia nepageidaujamomis dėmėmis. Ką daryti? Reguliariai lankytis pas dantų higienos specialistą, įprasti kasdien rūpintis savo dantų higiena.

Vandenis

Silpnoji vieta – drabužių derinimas

Vandeniai – vieni iš stilingiausių Zodiako ženklų. Kita vertus, kaip tik šio ženklo atstovai dažniausiai apsirengia taip, kad aplinkiniai lieka be žado, nes nesupranta, kaip galima sugalvoti suderinti tokius nesuderinamus dalykus. Ką daryti? Praverstų draugė, turinti stiliaus pojūtį ir mokanti išsakyti savo nuomonę. O kartais geriausias patarėjas gali būti tiesiog veidrodis, tereikia į jį žvilgtelėti.

Žuvys

Silpnoji vieta – pėdos

Žuvų ženklas siejamas su pėdomis, jos labai jautrios. Šio ženklo atstovai tikriausiai geriau jaustųsi su pelekais vandenyje, nei su nepatogiais batais. O kaip kartais norėtųsi neišsiauti iš dailių aukštakulnių batelių. Kas šiuo atveju padėtų? Reguliarus pedikiūras, kojų masažas ir pėdų vonelės vakarais.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!