Tik 5 kasdieniai įpročiai padės sustiprinti jūsų dvasinį ryšį su partneriu
Tarpusavio santykiai yra vienas sudėtingiausių dalykų gyvenime. Deja, tai ne romanas, kurį užsinorėję galėtume lengvai perrašyti. Išties norint ką nors pakeisti neužtenka tik svajoti, galvoti ir kurti planus, reikia nemažai padirbėti ir daryti tai abiem partneriams. Šie 5 įpročiai padarys jūsų santykius kur kas artimesnius.
Tačiau vieną dieną staiga tarsi atsipeikėjame – kada pastarąjį kartą atvirai kalbėjausi su savo vyru, kada mes iš tiesų bendravome, o ne tik dalijomės buities rūpesčiais.
Laikui bėgant, drauge gyvendami, taip priprantame vienas prie kito, kad, rodos, savaime suprantamas dalykas yra sutarti gerai, suprasti vienas kitą iš pusės žvilgsnio. Tačiau vieną dieną staiga tarsi atsipeikėjame – kada pastarąjį kartą atvirai kalbėjausi su savo vyru, kada mes iš tiesų bendravome, o ne tik dalijomės buities rūpesčiais. Šie penki kasdieniai įpročiai padės jūsų ryšį padaryti kur kas dvasingesnį.
1. Nebijokite atsiprašyti.
Tai vienas svarbiausių dalykų bendraujant. Be to, atsiprašyti visada yra už ką. Nesvarbu, kad nieko bloga nepadarėte, tačiau ar padarėte dėl savo brangiausio žmogaus visa, ką galėjote. Tegul tai tampa jūsų kasdieniu vakaro ritualu. Atsisėskite vienas priešais kitą ir atsiprašykite už tai, kad galbūt šiandien per darbų gausą neturėjote laiko pagalvoti vienas apie kitą, kad nepasirūpinote per dieną, kaip mylimasis jaučiasi, kaip leidžia savo dieną. Gal grįžus iš darbo nepaklausėte, kaip praėjo diena ir pan. Šis nuostabus pratimas ne tik leidžia daug jautriau vienas su kitu bendrauti, bet ir padeda sukurti labai artimą dvasinį ryšį bei kur kas daugiau laiko skirti mylimam žmogui.
2. Užsiimkite tapingu ir pripažinkite, ką mylite kitame žmoguje.
Tapingas, arba emocijų higienos technika, šiuo metu pasaulyje darosi vis populiaresnis. Jis sujungia Rytų medicinos išmintį ir modernią vakarietišką psichologiją. Kartais tai dar vadinama akupunktūra be adatėlių. Tai lengvai išmokstama technika, kuri yra labai paprasta, o kartu ir nepaprastai galinga, be to, padeda susitvarkyti su savo jausmais, emocijomis, nemaloniais pojūčiais. Jei kalbėtume apie tarpusavio santykius, tapingą galima taikyti kartu su partneriu, norint pabrėžti jo teigiamas savybes. Taigi dviem smiliumi ir didžiuoju pirštu palieskite savo partnerio antakį toje vietoje, kur jis prasideda virš nosies. Švelniai tapšnodami šią vietą garsiai sakykite, už ką mylite savo žmogų. Tada tegul jis padaro tą patį pasakydamas, ką myli jumyse. Kaip tai veikia? Akupresūros taikymas leidžia išvengti ego balso ir jį apeiti, o taško, kuris yra vienas pagrindinių energijos kanalų kūne spaudymas tuo pačiu metu leidžia jums ne tik patirti nuostabų įspūdį, bet ir patikėti tariamais žodžiais.
TAIP PAT SKAITYKITE: Kodėl nereikia savęs kritikuoti? Sužinokite 5 svarbiausias priežastis
Jei norite švarios energijos, apie savo santykius kalbėkite tik dviese su savo mylimu žmogumi, ieškokite būdų, kaip juos padaryti dar geresnius.
3. Išsaugokite švarią savo santykių energiją.
Jeigu norite pagerinti santykius ir suteikti jiems kuo daugiau pozityvumo, šviesumo, liaukitės apie savo juos pasakoti kitiems, net ir geriausioms draugėms, net ir mamai ar seseriai, su kuriomis neretai pasidalijate mintimis apie savo vyrą ar draugą. Taip jūs į savo santykių energiją įtraukiate ir kitus žmones, kurie nebūtinai linki jums gera. O tai jie gali daryti net visiškai nesąmoningai, apie jus viena ar kita pagalvodami. Jei norite švarios energijos, apie savo santykius kalbėkite tik dviese su savo mylimu žmogumi, ieškokite būdų, kaip juos padaryti dar geresnius.
4. Įsivardinkite savo santykių tikslą.
Ar dažnai pagalvojate, kodėl gyvenate su tuo žmogumi, kokie jūsų, kaip poros, dvasiniai tikslai ir siekiai? Būti kartu galima dėl daugelio skirtingų priežasčių ir ne visos jos yra geros. Neretai gyvenimas su kitu žmogumi padeda mums išvengti vienatvės, ateities baimės ar gelbėja nuo kokių nors kompleksų. Tai nėra sveiki santykiai, bent jau ne tuo turėtų būti grįstas dviejų žmonių bendras gyvenimas. Tad nebijokite su mylimu žmogumi įvardyti, kodėl jūs gyvenate drauge, kokie jūsų poros dvasiniai tikslai. Tai padės jums kurti ir dvasingesnį, ir kūrybiškesnį ir brandesnį ryšį.
TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip rasti meilę internete? Tai tikrai įmanoma!
5. Mokykitės bendrauti savo partnerio meilės kalba
Psichologas Gary Chapmanas knygoje „5 meilės kalbos“ teigia, kad kiekvienas žmogus turi savo pagrindinę meilės kalbą, kuri leidžia jam patirti meilę. Žmonės dažnai sako vieni kitiems, kad myli, tačiau jei jie nesielgia taip, kaip mylimasis ar mylimoji nori, nepaisant gražių žodžių, meilės nejaučiame. Vieniems svarbu išgirsti palaikymo žodžius ar kuo daugiau laiko praleisti kartu su mylimu žmogumi, kitiems užtenka dovanų, rodomo paslaugumo ar švelnaus prisilietimo. Žinodami, kas svarbiausia jūsų mylimam žmogui, galite iš tikrųjų parodyti jam, kaip labai jį mylite.
Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!