Šou pasaulio žvaigždės atšventė „Lietuvos balso“ jubiliejų: dūzgėse – pašėlusios linksmybės

„Lietuvos balso“ finalo dūzgės / LNK nuotr.
„Lietuvos balso“ finalo dūzgės / LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-05-01 12:56
AA

Sekmadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje vyko dviguba šventė: ne tik žiūrimiausio Lietuvoje muzikinio projekto finalas, bet ir jubiliejus: šį sezoną muzikos mylėtojus „Lietuvos balsas“ subūrė jau 10-ąji kartą.

Atšvęsti ypatingos progos bei pasveikinti projekto kūrėjus bei nugalėtoją Anyanyą Udongwo, laimėjusį LNK įsteigtą 15 000 Eur prizą bei leidybinį kontraktą su „Universal Music group“ projekto draugai – garsiausi šou industrijos veidai – rinkosi Kaune esančiame restorane „Juoda druska“.

Buvusi projekto reporterė Karolina Meschino, projekto mokytojai Benas Aleksandravičius-Ba, Justinas Jarutis, Mantas Jankavičius, Monika Liu, buvęs projekto mokytojas Vaidas Baumila, „The Roop“, Deividas Meškauskas, Eglė Jurgaitytė, Monika Marija ir daugelis kitų audringai sutiko projekto laimėtoją Anyanyą, kuris pažadėjo, esant galimybei, Lietuvai atstovauti ir „Eurovizijoje“.

Fotogalerija:

„Lietuvos balso“ finalo dūzgės (63 nuotr.)
+57

Žmonės.lt primena, kad „Lietuvos balso“ nugalėtojas Anyanya spaudos konferencijoje vėlyvą sekmadienio vakarą pasidalijo mintimis ir atskleidė, kaip jaučiasi.

„Neįtikėtina, buvau dėkingas, kad patekau į finalą, bet laimėjimas... Aš negalvojau apie tai. Jaučiuosi tikrai dėkingas ir laimingas. Atvykęs į Lietuvą žinojau, kad galiu dainuoti, bet svarsčiau, ar lietuviai mane mėgsta, o šis laimėjimas parodė, kad tikrai mėgsta. Dėkingas savo mokytojui, Lietuvos balsui, „Elitazui“. Jie – patys geriausi. Myliu juos ir esu labai laimingas“, – sakė Anyanya.

Anyanya mokytojas Benas Aleksandravičius sakė, kad nuoširdžiai norėjo Anyanya pergalės.

„Nugalėtojas turi turėti daug sudedamųjų dalių. Tai – ne tik geras balsas, artistas. Viso sezono metu buvau išsirinkęs vieną frazę, dėl kurios nesigailiu, kad Anyanya yra geras žmogus. Šiandien dar to nesakiau, tai pasakysiu. Jis yra nuoširdus scenoje, šeimoje, kaip atlikėjas, kiekvienai dainai. Man tiesiog norėjosi, kad jo pergalė būtų žalia šviesa mūsų visų mąstysenai ir jubiliejinis sezonas vainikuoja, kad viskas eina tik geryn. Ačiū žmonėms, kurie balsavo. Sidas irgi yra visiškai insane. Bet Anyanya turėjo laimėti ir viskas“, – spaudos konferencijoje kalbėjo Benas.

Fotogalerijos:

10-ojo „Lietuvos balso“ finalas „Žalgirio“ arenoje (291 nuotr.)
+285
„Lietuvos Balso” finalo raudonas kilimas (134 nuotr.)
+128
„Lietuvos balso“ finalo spaudos konferencija (16 nuotr.)
+10