Stano – apie R.Viršilos smurtą prieš nepilnametį: supykdė pasiteisinimas ir „tikrų vyrų“ komentarai

Stano ir Remigijus Viršila / Asmeninio archyvo nuotr.
Stano ir Remigijus Viršila / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-03-14 20:31
AA

Prodiuseris Stanislavas Stavickis-Stano sureagavo į sekmadienį kovų renginyje „Jungle King“ vykusias muštynes, kurių metu Remigijus Viršila stipriai sužalojo nepilnametį.

„Instagraminis kačiokas sumušė nepilnametį.
Dėjo į galvą taip, kad paauglys nuvirto. Mat tas vaikinukas battle rap'o metu pasakė kažką instagraminiam kačiokui nepriimtino (battle rap esmė ir yra taip kalbėti).

Vėliau instagraminis kačiokas pasiteisino – „kiekvienas vyras taip pasielgtų“.

„Rimtai? Kiekvienas vyras, dar plius praktikuojantis kovos menus, puls mušti nepilnamečius? Penkiagubai už save mažesnius, silpnesnius ir dar, pasirodo, turinčius negalią?

Bet pasipylė „tikrų vyrų“ komentarai po straipsniais:
„Pats kaltas!“
„O ką jis iš viso ten veikė?“
„Turi atsakyti už savo bazarą!“
Instagraminis kačiokas, pasirodo, nėra vienišas savo „tikrų vyrų“ draugijoje.

Ką jau bekalbėti, tai maksimaliai žemas silpno ir ligoto žmogaus poelgis. Neteisūs tie, kurie instagramį kačioką nori paauklėti, ar sumušti, ar liepti kautis su sau lygiu varžovu.

Instagraminio kačioko pagrindinis varžovas ir priešas yra jis pats.
Jam reikia pagalbos“, – rašė Stanislavas Stavickis-Stano.

Žmonės.lt primena, kad sekmadienio vakarą vykusiame kovų renginyje „Jungle King“ vienas iš šios organizacijos įkūrėjų Remigijus Viršila stipriai trenkė nepilnamečiui ir jį sužalojo.

Kaip pranešė portalas Sportnews.lt, renginio pabaigoje buvo suteikta proga jaunuoliams ringe parodyti savo repo improvizacijas. Vieno iš jų aštrių žodžių neatlaikęs R.Viršila žengė į sceną ir trenkė nepilnamečiui į veidą, po kurio paauglys suklupo ant žemės.