„Šuolyje“ antrą vietą ir 3 tūkst. eurų iškovojusią Radvilę Erlickaitę nustebino žiūrovų pripažinimas

Radvilė Erlickaitė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Iki TV3 šou „Šuolis“ Juozo Erlicko dukros Radvilės Erlickaitės (27) visuomenė nepažinojo, o dabar jos vardą girdėjo, turbūt, visi. Vos per kelias savaites milžiniškos merginos pastangos treniruojantis ir dalyvaujant laidoje atsipirko su kaupu: sekmadienio vakarą „Šuolio“ superfinale ji pranoko penkis varžovus, užėmė antrą vietą ir laimėjo 3 tūkst. eurų.

Radvilė Erlickaitė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Apie „Šuolio“ finalą skaitykite čia. Šou nugalėtoju tapo Remigijus Morkevičius, kuriam atiteko 10 tūkst. eurų, antrą vietą užėmė R.Erlickaitė, laimėjusi 3 tūkst. eurų, trečia vieta ir 2 tūkst. eurų teko jos tėvui J.Erlickui. 

Vos sužinojusi rezultatus R.Erlickaitė Žmonės.lt tikino nesitikėjusi, kad sulauks šitokios sėkmės ir televizijos žiūrovų pripažinimo. „Nesitikėjau patekti į superfinalą. Ir į finalą nesitikėjau patekti“, – sakė ji. O kaip gi galėjo tikėtis? Juk iš pažiūros drovi, kukli ir santūri mergina iki šiol televizijos žiūrovams nebuvo pažįstama. 

„Šuolio“ finale virė kova dėl nugalėtojo titulo (161 nuotr.)
+155

Tai kodėl tada jie už merginą taip gausiai balsavo? „Nežinau... Neturiu atsakymo į šitą klausimą“, – sakė R.Erlickaitė. Tas nuoširdumas, matyt, žiūrovus papirko, o ką jau kalbėti apie merginos talentą šokinėti į vandenį – juo suabejoti nepavyktų net labai norint. 

Kadangi aukšto pasiekimo šou R.Erlickaitė nesitikėjo, džiaugsmas po transliacijos tiesiog liejosi per kraštus. „Džiaugiuosi, kad abu su tėvu užėmėme prizines vietas“, – plačiai besišypsodama Žmonės.lt sakė ji. 

Radvilė Erlickaitė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Apie šou nugalėtoją Remigijų Morkevičių mergina atsiliepė teigiamai: „Jis labai sportiškas. Tikrai buvo vertas nugalėti.“ 

O paklausta, kur žada padėti laimėtus pinigus – ką pirks, o gal taupys ar investuos – R.Erlickaitė juokėsi: „Dar nežinau. Jų tiek daug, kad dar nesugalvojau!“

Antros vietos laimėjimą ir šou pabaigą ji išskubėjo atšvęsti į vieną Kauno naktinį klubą kartu su kitais „Šuolio“ dalyviais ir kūrybine komanda. 

Skaitykite daugiau