Užburiantis vakaras sostinėje: Alina Orlova surengė didžiausią susitikimą su klausytojais

Alina Orlova / Rūtos Verseckaitės nuotr.
Alina Orlova / Rūtos Verseckaitės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-12-30 16:48
AA

Subtili ir iki sielos gelmių paliečianti – tokia muzika skamba iš gerai žinomos kūrėjos Alinos Orlovos. Ketvirtadienio vakarą retai Lietuvoje koncertuojanti atlikėja, muzikos apdovanojimuose „M.A.M.A. 2022“ nominuota kaip metų alternatyvios muzikos atlikėja, o jos albumas „Laumžirgiai“ kaip metų albumu, surengė didžiausią savo koncertą „Compensa“ koncertų salėje. Didelio sąstato pasirodyme kūrėja užbūrė susirinkusią publiką savo tikrumu, muzikos skambesiu ir vizualiniu koncerto išpildymu.

Dar prieš koncertą garsi atlikėja teigė, kad šio pasirodymo laukia su nekantrumu ir tai bus unikali patirtis.

„Šio pasirodymo laukiu su jauduliu, nes tai pirmas mano tokio formato koncertas Lietuvoje. Labai įdomu bus panirti į didesnio renginio atmosferą ir savaip prisidėti prie magiškos tarpušvenčio nuotaikos sukūrimo“, – būsimu koncertu tuomet džiaugėsi žinoma kūrėja.

Alina Orlova / Rūtos Verseckaitės nuotr.

Unikali buvo ne tik patirtis, bet ir visas dainininkės ir gausios muzikinės kompanijos sukurtas vakaras.

Koncertą pradėjusi su tokiais kūriniais kaip „Share My Disease“, „Paskutinio Mamuto Daina“ ar „Mėnulyje“ atlikėja nepaliko publikos laukiančios senųjų, gerai žinomų jos dainų.

Koncerte atlikėja grojo fortepijonu, armonika, gitara, o jai talkino muzikos grupė su Adu Gecevičiumi bei Pauliumi Vašku priešaky. Taip pat nuskambėjo ir pučiamųjų kvintetas kartu su Mėta Gabriele Pelegrimaite, Salomėja Kalvelyte, Simonu Kaupiniu, Kristupu Giku bei Danieliumi Daubaru.

Tokius kūrinius kaip „Elegantiškai Sninga“, „Kam?“, „Daybreak“, „Čia“ papildė ir violončelės garsai, kuriuos sugrojo violončelininkas Tomas Ramančiūnas. Kovo 18 d. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje ir kovo 31 d. Kauno kultūros centre, atlikėja kvies klausytis jaukių judviejų su violončele dueto koncertų.

Ketvirtadienio vakarą užburiantį koncertą, prasidėjusį nuo A.Orlovos solo fortepijonu kūrinių, vainikavo pilno grupės sąstato ir pučiamųjų kvinteto atliekami kūriniai iš naujausio, šių metų vasarą išleisto albumo „Laumžirgiai“.

Koncerte nuskambėjo „Laumžirgiai Mėlyni“, „The Garden of Love“, „Akyse Užges Paryžius“, „Apie Ką Šitas filmas“, o koncertą užbaigė naujausiu kūriniu „Dega“ bei dar niekur negirdėta daina „Einu“, kurią planuojama klausytojams pristatyti netrukus.

A.Orlovos koncerto akimirkos:

Alina Orlova surengė didžiausią susitikimą su klausytojais (14 nuotr.)
+8