Viktorija Siegel-Suodaitė: „Moters grožis yra spindinčios akys“

Viktorija Siegel-Suodaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Viktorija Siegel-Suodaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2022-04-07 15:45
AA

Verslininkę ir vieną svarbiausių nuomonės formuotojų Lietuvoje Viktoriją Siegel – Suodaitę Instagram platformoje seka beveik 200 000 žmonių. Palyginimui – tai dvigubai daugiau, negu telpa didžiausiame JAV stadione „Michigan“. Savo sekėjus moteris yra pavergusi nuoširdumu, atvirumu bei akimirkomis iš tobulai atrodančios kasdienybės ir kelionių po įvairius pasaulio kampelius. Tačiau Viktorija pabrėžia – tobulumo nėra nei socialiniuose tinkluose, nei gyvenime. „Niekas ryte neatsikelia iš lovos su pilnu makiažu ir aukštakulniais“, – teigia ji.

Jaunos merginos ir moterys grožio inspiracijų ir tendencijų ieško socialinių tinklų platformose. Kur įkvėpimo paauglystėje sėmėtės pati?

Tuomet buvo populiarūs žurnalai. Mano inspiracija ir žmogus, kurio klausdavau apie stilių, buvo mano mama. Ji visada pasakydavo, jei nugrybaudavau į pievas. Su tėveliais nemažai keliaudavome, tad užsienyje stebėdavau gatvėse vaikštantį jaunimą, o jų stiliaus detales parsiveždavau namo. Daug laiko praleisdavome Vokietijoje, kur tėvai turėjo verslą, taigi lygindavau užsienio ir Lietuvos madas, kurios gana stipriai skyrėsi.

Taip pat mane įkvėpdavo vyresnių klasių mokinės – tai juk kiekvienos paauglės madų šaltiniai. Dabar viskas persikėlė į socialinius tinklus, daugumą tai stato į rėmus, kuria nepriekaištingumo ir tobulumo įvaizdį, kuris paauglėms gali būti žalingas. Visuomet kartoju – tobulumo nėra nei socialiniuose tinkluose, nei gyvenime. Niekas neatsikelia su pilnu makiažu ir aukštakulniais lovoje. Į savo paskyras talpiname nuotraukas, kurios yra pačios gražiausios, o pozos – tinkamiausios.

Viktorija Siegel-Suodaitė / „Instagram“ nuotr.

Kokią grožio sampratą stengiatės įdiegti savo dukrytei Nicolei?

Nicolė per maža, kad diskutuočiau su ja apie grožį, bet ji tikrai žino, kad yra pati gražiausia mergaitė visame pasaulyje. Auginu ją apipildama komplimentais, kaip tėvai augino mane. Rytais visada pasakau, kad yra mano gražiausia, protingiausia, ypatingiausia ir mieliausia. Tai išugdo pasitikėjimą savimi, kuriame ir slypi moters grožis.

Nereikia kompleksuoti, jei turi viršsvorio, ar, tarkime, stiprių veido odos problemų, nelygumų, kaip buvo nutikę man. Niekada nenaudoju filtrų Instagrame, jie iškreipia tikrovę. Kam žmonėms rodyti tai, kuo tu nesi? Reikia save pamilti su visais minusais. Jei labai nori – koreguoti trūkumus kremais, priemonėmis, procedūromis. Po gimdymo kompleksavau dėl pasikeitusios krūtinės – pašalinau problemą chirurginiu būdu. Tačiau jei esi aukšta ir nori būti žemesnė, tada padės tik meilė sau ir pasitikėjimas savimi, nes kojų juk nenusipjausi. Kiekviena esame unikali, skirtumai kuria mūsų grožį. Svarbu prisiminti, kad kiekvienas jį supranta savaip – aš esu už individualumą. Tačiau moters pasitikėjimas savimi yra svarbiausias, jis suteikia ypatingos charizmos. 

Sakoma, grožis atsiranda tuomet, kai nuskaidrėja žmogaus siela. Kiek išorės grožis yra susijęs su vidine laime?

Moters grožis yra spindinčios akys. Neabejotinai.

Viktorija Siegel su dukra Nicole ir vyru Laurynu / Asmeninio albumo nuotr.

Turite beveik 200 tūkstančių sekėjų. Koks tai jausmas? Ar jaučiatės įsipareigojusi visuomet atrodyti nepriekaištingai?

Nieko nevaidinu, sekėjams galiu pasirodyti su ašaromis, ar su šypsena veide. Jeigu man bloga, ar mane kas nors skaudina, taip ir pasakau – esu tokia, kokia esu. Vedu savo gyvenimo tinklaraštį, man patinka dalintis, turiu praturtinantį atgalinį ryšį ir nuostabias sekėjas, su kai kuriomis jaučiuosi netgi užmezgusi draugystę. Tai – graži virtuali bendruomenė, kurioje atradau nuostabių žmonių.

Be kokių grožio priemonių kosmetinėje nekeltumėte kojos iš namų?

Visuomet keliauju kartu su savo grožio priemonėmis. Turiu lepius plaukus, niekada neeksperimentuoju su viešbučiuose esančiais šampūnais. Paauglystėje turėjau probleminę veido odą – aknę, taigi iki šiol skrupulingai prižiūriu ir rūpinuosi savo veidu. Mano kosmetinė kartais užima trečdalį lagamino – geriau sumokėsiu už papildomus kilogramus, bet su savimi turėsiu priemones, nuo kurių manęs neišbers, man jos tiks, o aš būsiu rami ir nejausiu streso. Gyvenime mėgstu komfortą.

Laurynas Suodaitis ir Viktorija Siegel-Suodaitė

Pagal kokius kriterijus renkatės savo kosmetiką, kūno ir plaukų priežiūros priemones?

Pagal tai, kas man tinka. Turiu internetinę grožio prekių parduotuvę – viskas, kas atsiranda lentynose, pirmiausia pereina pro mano rankas. Produktus išbandau aš, mano kolegos ir šeima. Turime vyrams skirtų produktų, taip pat ir vaikams – juos vertina Laurynas ir Nicolė. Brandžiai odai skirtą kosmetiką išbando mano ir vyro mamos bei pasako savo verdiktą. Į produktų atranką žiūrime labai atsakingai. Keliaujame po parodas, ieškome partnerių ir priemonių, kurias norime pristatyti Lietuvos rinkai. Ne kiekviena gali leisti sau veido kremą už tris šimtus eurų. Skraidau po pasaulį ieškodama produktų, kad mane ir mano klientes tenkintų ne tik jų kaina, bet ir kokybė. Smagiausia, kai pas mus ateina moterys, išgirdusios rekomendacijas iš draugių – man tai yra didžiausias pagyrimas.

Su kokiais iššūkiais susidūrėte kurdama verslą?

Kiekviena moteris bet kuriame darbe susiduria su iššūkiais, jų padaugėja turint savo verslą. Esi atsakinga už savo darbuotojus, teikiamą paslaugą. Kurdami verslą kartu su vyru dažnai kalbame apie tai, kad neturime darbo valandų ir prabangos žiūrėti į darbą atmestinai. Dirbant sau žinai, kad už tave užduočių niekas neatliks. Žinoma, dėl intensyvumo nukenčia ir šeima, ir asmeninis laikas, kurio tiesiog nespėji paskirstyti. Bet kai myli tai, ką darai, visi iššūkiai nublanksta ir virsta pamokomis – ne tik darbe, bet ir gyvenime.

Grožio specialistai lyg sutarę tvirtina, kad grįžtame prie sveikatingo natūralumo, holistinio požiūrio į kūną. Ką manote apie grožio chirurgiją?

Jeigu viską darai su protu, ar turi kompleksą, kurį nori pašalinti – jokių problemų! Esu už viską, kas yra daroma su saiku. Skonis yra subtilus dalykas, tai, kas yra gražu vienam, gali būti atgrasu kitam. Taip pat ir su plastinėmis operacijomis. Juk jei nebūtų paklausos, nebūtų ir pasiūlos, tad procedūros iš oro neatsiranda. Žinau, kad, atsiradus poreikiui, kreipsiuosi į specialistus, nesikankinsiu ir dėl to blogai nesijausiu. Nors dabar, išskyrus krūtinės korekciją, nesu turėjusi jokios kitos plastinės operacijos. Svarbiausia, kad viskas būtų atlikta su saiku ir atrodytų natūraliai. Apskritai nesu linkusi pagal žmogų spręsti iš jo išvaizdos, daug kartų esu taip apsirikusi, kai iš pirmo žvilgsnio žmogus atrodo nemalonus, piktas, o pabendravusi pakeisdavau nuomonę. Pirmas įspūdis ir žmogui nupiešta etiketė gali stipriai suklaidinti.

Ar gyvenimas – lengvesnis, kai esi gražus?

Gyvenimas yra lengvesnis, kai esi protingas. Sėkmė nuo grožio nepriklauso, nes tam, kad  ją pasiektum, reikia turėti verslumo, gudrumo ir budrumo. Grožis yra laikina dovana – gali susirgti, gali pasenti, yra daugybė priežasčių, kurios gali pakeisti tavo išvaizdą. Grožis pirmiausia yra protas, išmintis ir gėris – žmones mes traukiame savo vidumi.

V.Siegel, internetinės parduotuvės „Shop by Viktorija Siegel“ įkūrėją, bus galima sutikti šį savaitgalį, balandžio 8–10 dienomis, Vilniuje, „Litexpo“ centre vyksiančioje grožio industrijos parodoje „Pelenė“.
Viktorijos Siegel atostogos Meksikoje (15 nuotr.)
+9