Ant M.A.M.A kilimo – Mia su širdies draugu: pristatė mylimąjį Deividą Ringę

Mia ir Deividas Ringė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Mia ir Deividas Ringė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-01-27 18:31
AA

Penktadienio vakarą garsiausi pramogų pasaulio atstovai rinkosi į M.A.M.A apdovanojimus „Žalgirio“ arenoje. Prieš ceremoniją raudonuoju kilimu žengė nominantai ir juos palaikyti atvykę svečiai.

Po ilgos pertraukos į apdovanojimus atvyko dainininkė Mia Pilibaitytė. Moteris renginyje pasirodė ne viena – ją atlydėjo mylimasis Deividas Ringė. Jie pirmą kartą pasirodė viešai.

„Esame gyvenimo draugai, tačiau dar ne sužadėtiniai. Vienas kitam esame palydovai, nes neišsiskiriame 24 valandas per parą. Sportuojame, dirbame kartu“, – su portalu Žmonės.lt juokavo pora.

Mia su draugu Deividu / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Mia šmaikščiai pridūrė, kad jos įvaizdį kūrė „jos šlamantys jos piniginėje“, tačiau surimtėjusi patikslino, kad pasipuošti M.A.M.A renginiui jai padėjo stilistės iš Panevėžio. Tuo tarpu D.Ringė kostiumą siuvosi specialiai. Mia sakė, kad jam pasiruošimo reikėjo daugiau, kadangi tai – jo debiutas ant raudonojo kilimo.

„Jaučiuosi puikiai, labai ramiai ir paprastai, kaip savas“, – emocijomis dalijosi Mios mylimasis.

„Jis yra labai drąsus žmogus, – įsiterpė Mia. Geros nuotaikos nestokojo ir ji pati, pastebėjusi, kad M.A.M.A gerokai patobulėjo. – Džiugu matyti tiek daug gražių žmonių, naujų atlikėjų, kai kurių net neatpažįstu.“

Paklausus apie mėgstamiausią muziką, Mia patikino, kad jos skonis – platus. Tuo tarpu Deividas Ringė iki pažinties su atlikėja visai neklausė popso, tačiau meilė pakeitė nuomonę apie šį muzikos stilių. Tiesa, Mios dainų jis paklausydavo ir iki pažinties.

M.A.M.A 2022 raudonojo kilimo svečiai – galerijoje (nuolat pildoma):

M.A.M.A 2022 raudonojo kilimo svečiai (380 nuotr.)
+374

Šiemet įspūdingą ceremoniją buvo patikėta vesti aktoriui Mantui Stonkui ir muzikantui Jonui Nainiui. Kauno „Žalgirio“ arenoje M.A.M.A apdovanojimuose pasirodys ryškiausios, įdomiausios ir mylimiausios scenos žvaigždės: Beatrich, FSG, „Kamanių šilelis“, Algirdo Kaušpėdo ir Viktoro Diawaros projektas „KAnDIs“, Monika Liu, Vaidas Baumila, Jessica Shy, Justinas Jarutis, Natalija Bunkė, Monique ir kiti. Dauguma šių vardų buvo minimi ir M.A.M.A nominacijose.

Apdovanojimų galerija:

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2022 (243 nuotr.)
+237