Milita Daikerytė pirmąkart viešumoje pristatė mylimąjį Justą: atvykus į M.A.M.A – bučinys

Milita Daikerytė su mylimuoju Justu / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Milita Daikerytė su mylimuoju Justu / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-01-27 19:00
AA

Verslininkė, dainininkė, grožio salonų „Studio by M“ ir „Studio M by Milita Urban“ savininkė Milita Daikerytė ant muzikos apdovanojimų M.A.M.A raudono kilimo debiutavo su mylimuoju Justu. „Kadaise mus suvedė scena“, – Žmonės.lt prisipažino ji.

Galima sakyti, jog keturiolika metų pažįstami Milita ir Justas kartu augo iki pilnametystės. Artimai bendravo jų tėvai, tad susibičiuliauti netruko ir jaunuoliai. Tuo metu Milita žengė muzikiniu keliu, Justas – šoko jos grupėje.

„Aš dainavau, o jis su kitu vaikinu pasirodydavo per mano koncertus. Didžiausias paradoksas, kurį tik dabar išsiaiškinome, kad jau tada jautėme vienas kitam simpatiją“, – Žmonės.lt atvirauja Milita. Tiesa, apie savo jausmus vienas kitam Milita su Justu neprisipažino.

Milita Daikerytė su Justu vaikystėje / Asmeninio albumo nuotr.

Šiandien mergina atvira – matyt, reikėjo išlaukti tinkamo laiko. „Įgavome patirties, subrendome ir susitikome pačiu tinkamiausiu metu.“

Šešerius metus pora visiškai nesimatė. Kai netikėtomis aplinkybėmis vėl vienas kitą surado, sena simpatija greit peraugo į romantiškus santykius.

mili / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Milita Daikerytė su draugu Justu / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

„Išsikalbėjome, prisipažinome, kaip jautėmės vaikystėje. Labai greit pasidarė akivaizdu, kad slapti šilti jausmai niekur nedingo. Dabar tarp mūsų – nepalyginamai daugiau, nei tik draugystė. Kartais žvelgiu į Justą ir pačiai sunku patikėti, kad taip gyvenime nutinka! Visgi, vienas pas kitą sugrįžome kurti mūsų istorijos iš naujo. Šįkart ji – kiek kitokia”, – juokiasi Milita.

Žmonės.lt primena, kad muzikinę karjerą Milita Daikerytė pradėjo trylikos metų. Per visą karjerą ji dalyvavo įvairiuose muzikiniuose projektuose, laimę išbandė nacionalinės „Eurovizijos“ scenoje.

Beje, Justas 2011-aisiais kartu su Milita dalyvavo nacionalinėje „Vaikų Eurovizijos“ atrankoje. M.Daikerytė atliko dainą „Degu ritmu“, o Justas kartu su dar dviem šokėjais papildė jos pasirodymą choreografija.

Milita Daikerytė su Justu vaikystėje / Asmeninio albumo nuotr.

2020 metais Milita tapo televizijos projekto „X faktorius. Žvaigždės“ nugalėtoja. Labai anksti mergina nėrė į verslo pasaulį – atidarė grožio studiją „Studio by M“ ir susikoncentravo į mėgstamos veiklos vystymą. Netrukus, duris atvėrė antrasis jos salonas ir šiuo metu darbą grožio srityje Milita derina su pasirodymais scenoje.

Milita Daikerytė ir jos širdies draugas Justas (8 nuotr.)
+2

M.A.M.A svečiai:

M.A.M.A 2022 raudonojo kilimo svečiai (380 nuotr.)
+374

Apdovanojimų galerija:

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2022 (243 nuotr.)
+237