M.A.M.A organizatorė N.Zeleniūtė – vos atpažįstama: kaip į tai reagavo M.Tyla?

Martynas Tyla ir Neringa Zeleniūtė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Martynas Tyla ir Neringa Zeleniūtė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-01-27 19:07
AA

Penktadienį Kaune vykę M.A.M.A apdovanojimai prasidėjo raudonuoju kilimu, kuriuo žengiančios ryškiausios Lietuvos garsenybės demonstravo įmantrų stilių. Šiemet netrūko ryškių ir dėmesį kaustančių sprendimų. Viena iš labiausiai nustebinusių – M.A.M.A apdovanojimus su Martynu Tyla organizuojanti Neringa Zeleniūtė.

Penktadienio vakarą garsiausi pramogų pasaulio atstovai rinkosi į M.A.M.A apdovanojimus „Žalgirio“ arenoje. Prieš ceremoniją raudonuoju kilimu žengė organizatoriai, nominantai ir juos palaikyti atvykę svečiai.

Kaip ir pridera, žvaigždžių paradą atidarė vakaro šeimininkai – prodiuseris Martyna Tyla ir Neringa Zeleniūtė. Visuomet įmantriu įvaizdžiu stebinanti moteris stiliaus staigmeną paruošė ir šiemet – virto ilgaplauke. Kaip į tokius pokyčius reagavo jos gyvenimo vyras?

Martynas Tyla ir Neringa Zeleniūtė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

„Ar aš atjaunėjusi, ar neatjaunėjusi, mano antroji pusė reaguoja taip pat kaip visada, – portalui Žmonės.lt sakė Neringa Zeleniūtė. – Nei norėjau išskirti, nei nenorėjau, tiesiog kiekvienais metais yra tradicija kažką susigalvoti. Šiemet metai buvo tokie.“

Tiesa, ji liko ištikima dizainerės Olgos Filatovos-Kontrimienės kūrybai ir puošėsi ilga rausva „Dress me, O!“ suknele.

Suorganizuoti didžiausią muzikos renginį Lietuvoje – ne juokai. Tai atspindi ir Neringos nuotaika. „Laukiam poilsiuko. Po didžiulių renginių visada lauki laisvų dienų“, – nusijuokė ji.

M.A.M.A 2022 raudonojo kilimo svečiai – galerijoje:

M.A.M.A 2022 raudonojo kilimo svečiai (380 nuotr.)
+374

Šiemet įspūdingą ceremoniją buvo patikėta vesti aktoriui Mantui Stonkui ir muzikantui Jonui Nainiui. Kauno „Žalgirio“ arenoje M.A.M.A apdovanojimuose pasirodys ryškiausios, įdomiausios ir mylimiausios scenos žvaigždės: Beatrich, FSG, „Kamanių šilelis“, Algirdo Kaušpėdo ir Viktoro Diawaros projektas „KAnDIs“, Monika Liu, Vaidas Baumila, Jessica Shy, Justinas Jarutis, Natalija Bunkė, Monique ir kiti. Dauguma šių vardų buvo minimi ir M.A.M.A nominacijose.

Apdovanojimų galerija:

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2022 (243 nuotr.)
+237