Antonio Banderasas už 2,4 mln. svarų nusipirko modernų namą Anglijoje

Antonio Banderasas nusipirko modernų namą Anglijoje / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Antonio Banderasas nusipirko modernų namą Anglijoje / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-03-13 14:29
AA

Ispanų aktorius Antonio Banderasas (55 m.) už 2,4 mln. svarų (3 mln. eurų) nusipirko modernų namą Anglijos priemiestyje, kur įsikurs su savo širdies drauge investicijų konsultante Nicole Kimpel (36 m.).

Naujasis Antonio Banderaso namas yra Sario grafystėje pietryčių Anglijoje, maždaug pusantros valandos kelio automobiliu iki Londono ir tik pusvalandis kelio iki Heathrow oro uosto.

Po skyrybų su buvusia žmona Melanie Griffith aktorius paliko triukšmingą Holivudą ir grįžo gyventi į Europą, o pastaruoju metu jis daugiausia laiko praleidžia Londone – čia jis planuoja studijuoti drabužių dizainą ir ateityje žada sukurti savo mados liniją.

„Man Saris atrodo magiškas. Aš nebesu vakarėlių žmogus, tad čia aš turiu erdvės ir ramybės rašyti ir pasinerti į savo mintis – šiuo metu dirbu prie kelių scenarijų, – „Sunday Times“ apie naujuosius namus sakė aktorius. – Važinėju dviračiu po miškus, ir visi čia yra nepaprastai draugiški. O svarbiausia, aš esu apsuptas gamtos. Smagu matyti, kaip elniai ir lapės užsuka į mano sodą.“​

Įspūdingą architektūrinio dizaino šedevrą, kuris dar ir nežalingas aplinkai, iš medžio ir stiklo sukūrė vokiečių kompanija „Huf Haus“. Apie šį namą aktorius sužinojo iš savo draugės tėvo, kuris anksčiau jau turėjo du „Huf Haus“ sukurtus namus. 

Antonio Banderasas ir Nicole Kimpel / „Scanpix“/AP nuotr.

„Visas šis medžio ir stiklo konceptas yra labai gražus. Aš turėjau ne vienus namus, visi jie buvo skirtingi architektūros kūriniai, tačiau šis, manau, kol kas man yra pats mėgstamiausias. Jis neįtikėtinas, čia taip lengva ir gera gyventi. O kai popiet atsisuka saulė ir jos spinduliai veržiasi pro langus, viskas nušvinta tarsi deimantas“, – kalbėjo Antonio Banderasas.

Aktorius su savo drauge čia planuoja gyventi bent penkerius metus. 560 kv. m name yra penki miegamieji, kino teatras, spa zona su sauna.

Antonio Banderasas nusipirko modernų namą Anglijoje (10 nuotr.)
+4