Atšauktas Klaipėdoje turėjęs vykti SEL koncertas

Egidijus Dragūnas / BNS nuotr.
Egidijus Dragūnas / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-04-22 16:03
AA

Po skandalingų SEL lyderio Egidijaus Dragūno pasisakymų apie karą Ukrainoje – dar viena pasekmė. Penktadienį pranešta, kad atšaukiamas renginys „SEL Klaipėda 2022“, kuris turėjo įvykti 2022 m. liepos 9 d. Klaipėdoje .

Apie atšaukiamą šou Klaipėdos vasaros estradoje socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė pats Egidijus Dragūnas, šią informaciją paskelbė ir bilietų platintojai.

„Pranešame, kad renginys „SEL Klaipėda 2022“, kuris turėjo įvykti 2022 m. liepos 9 d. Klaipėdoje yra atšauktas“, – rašoma jų pranešime. 

Bilietus įsigijusiems asmenims pinigai bus grąžinti. Bilietus pirkę kasose mokėtą sumą atgaus užpildę pinigų grąžinimo formą, pirkę internetu – savaime: pinigais grįš į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas. 

Prieš porą savaičių portalui 15min susisiekus su Klaipėdos miesto savivaldybės kultūros centro „Žvejų rūmai“ direktoriumi Alvydu Juozu Lenkausku, jis patikino po skandalingų E.Dragūno pasisakymų besilaikantis pozicijos, kad renginys turi būti atšauktas, vis dėlto to padaryti vienašališkai negalėjo.

„Kol kas nepavyksta susitarti su atlikėjo atstovais“, – anksčiau portalui 15min yra sakęs A.J.Lenkauskas.

Tiesa, net po raginimų atšaukti renginį E.Dragūnas ir toliau reklamavo jį savo socialiniuose tinkluose.

Žmonės.lt primena, kad Egidijaus Dragūno pasisakymai apie karinę Rusijos agresiją Ukrainoje sukėlė nemažą skandalą. Ką mano apie karą, grupės „SEL“ lyderis pasidalijo savo „Instagram“ paskyroje.

„Daug žmonių manęs klausia nuomonės, ką aš manau apie viską ir kodėl tyliu, kodėl nieko nepasakau. Mano nuomonė yra tokia: yra žmonės, kurie sukuria ginklą, yra žmonės, kurie paliečia ginklą, yra žmonės, kurie gali šaut į žvėrį, ir yra tie, kurie gali šaut į žmogų. Tai va tie, kurie ten sėdi ir šaudosi, vyksta natūralus planetos išvalymas. Tegu jie ten b... šaudosi, aš už taiką“, – savo vaizdo įraše sakė E.Dragūnas, tačiau netrukus jį ištrynė.

Skandalą dar paaštrino grupės SEL narių pareiškimas – jie nutarė palikti grupę.

Egidijus Dragūnas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kovo pradžioje laidų vedėjas, prodiuseris Arūnas Valinskas pasidalijo atviru kreipimusi, skirtu visoms Lietuvos savivaldybėms, scenos kolegoms ir žiniasklaidos priemonėms. 

A.Valinskas skatino ignoruoti apie karą Ukrainoje skandalingai pasisakiusias žvaigždes, tarp kurių į sąrašą pateko ir Egidijus Dragūnas-Selas, Juozas Statkevičius bei kiti.

„Mieli scenos ir eterio kolegos, laidų ir renginių vedėjai, dainininkai, atlikėjai, muzikantai, šokėjai, aktoriai, prodiuseriai. Atsisakykite dalyvauti renginiuose, sužinoję, kad juose dalyvauja šie veikėjai. Tiesiog paklauskite organizatorių, kas dar dalyvauja renginyje ir maloniai iškelkite sąlygą – „aš tikrai dalyvausiu, bet kad šito veikėjo nebūtų“.

Patikėkite, Jūsų tikrai neatsisakys, nes mūsų yra absoliuti dauguma, mes su Ukraina, kuri kovoja už savo ir mūsų Laisvę. Laisvę, kuri įpareigoja ją ginti, o ne laisvę kalbėti tai, kas naudinga rusofašistams ir žudikams“, – rašė A.Valinskas.