Naujame LNK šou nusifilmavo E.Dragūnas ir J.Statkevičius: ar į skandalą patekę veikėjai liks eteryje?

Laidose „Aš matau tavo balsą“ filmavosi Selas ir Juozas Statkevičius
Laidose „Aš matau tavo balsą“ filmavosi Selas ir Juozas Statkevičius
Šaltinis: Žmonės
2022-03-18 15:35
AA

Rusijai pradėjus karą Ukrainoje, Lietuvoje kilo ne vienas skandalas dėl garsių žmonių pasisakymų šia tema. Itin garsiai nuskambėjo ir pasipiktinimą sukėlė atlikėjo Egidijaus Dragūno-Selo ir dizainerio Juozo Statkevičiaus komentarai. Taip jau sutapo, kad šios abi garsenybės nusifilmavo naujame muzikiniame šou „Aš matau tavo balsą“. Nors filmavimai įvyko dar prieš karą Ukrainoje, šių asmenų likimas projekte pakibo ant plauko.

Pagal populiarų tarptautinį formatą sukurta nauja LNK muzikinė laida  „Aš matau tavo balsą“, kuri žiūrovus sekmadieniais kviečia prie ekranų, susidūrė su netikėtumu.

Dar prieš prasidedant karui Ukrainoje, išankstiniuose projekto filmavimuose sudalyvavo skandalingai pasisakę atlikėjas Egidijus Dragūnas ir stilistas Juozas Statkevičius. Anonse kurį laiką buvo galima pamatyti E.Dragūno veidą, o ir pats J.Statkevičius socialiniuose tinkluose dalijosi akimirkomis iš filmavimo.

Apie karą pasisakę ir skandalą sukėlę abu žinomi vyrai netrukus sulaukė kirčio iš savo kolegų, partnerių, atšaukiami ir su jais numatyti projektai bei renginiai. J.Statkevičius paliko mados žurnalo redaktoriaus pareigas.

Egidijus Dragūnas-Selas laidos „Aš matau tavo balsą“ filmavime

Tačiau koks tolimesnis E.Dragūno ir J.Statkevičiaus likimas muzikiniame šou „Aš matau tavo balsą“, ar juos laidoje išvys žiūrovai?

Žmonės.lt susisiekė su LNK atstovu spaudai Gediminu Malaškevičiumi. 

„Projekto „Aš matau tavo balsą“ laidos buvo nufilmuotos iš anksto, dar iki karo ir iki šių asmenų viešų pasisakymų. Žiūrovai eteryje šių asmenų neišvys“, – Žmonės.lt patikino G.Malaškevičius.

Primename, kad šią savaitę laidų vedėjas, prodiuseris Arūnas Valinskas pasidalijo atviru kreipimusi, skirtu visoms Lietuvos savivaldybėms, scenos kolegoms ir žiniasklaidos priemonėms. 

A.Valinskas skatino ignoruoti apie karą Ukrainoje skandalingai pasisakiusias žvaigždes, tarp kurių į sąrašą pateko ir Egidijus Dragūnas-Selas, Juozas Statkevičius bei kiti.

„Mieli scenos ir eterio kolegos, laidų ir renginių vedėjai, dainininkai, atlikėjai, muzikantai, šokėjai, aktoriai, prodiuseriai. Atsisakykite dalyvauti renginiuose, sužinoję, kad juose dalyvauja šie veikėjai. Tiesiog paklauskite organizatorių, kas dar dalyvauja renginyje ir maloniai iškelkite sąlygą – „aš tikrai dalyvausiu, bet kad šito veikėjo nebūtų“.

Patikėkite, Jūsų tikrai neatsisakys, nes mūsų yra absoliuti dauguma, mes su Ukraina, kuri kovoja už savo ir mūsų Laisvę. Laisvę, kuri įpareigoja ją ginti, o ne laisvę kalbėti tai, kas naudinga rusofašistams ir žudikams“, – rašė A.Valinskas.