Choras „Božolė“ atšventė 5-ąjį gimtadienį: pristatė programą naktiniams klubams ir naujus kostiumus

Choras „Božolė“, Benas Ivanovas ir Aleksandras Ivanauskas-Fara / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Choras „Božolė“, Benas Ivanovas ir Aleksandras Ivanauskas-Fara / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-10-09 15:24
AA

Grupės „Rondo“ įkurtas „Božolė“ choras atšventė penkerių metų sukaktį. Nemuno pakrantėje įsikūrusiame „Combo“ surengę koncertą ir vakarėlį artimiausiems draugams choristai pristatė savo pirmą naktiniams klubams skirtą programą.

Keturios merginos ir keturi vaikinai – tokia dabar yra „Božolė“ sudėtis. Po mėnesio chorą papildys devintoji narė – prieš keletą dienų dukrelės susilaukusi dainininkė Jurgita Liukaitienė.

„Jurga jaučiasi gerai. Anūkėlė irgi. Mergaitė rami, leidžia mamai pailsėti. Bet Jurga ilgai atostogauti nesirengia“, – Žmonės.lt pasakojo grupės „Rondo“ lyderis, J.Liukaitienės tėtis Aleksandras Ivanauskas-Fara.

Klubinėtojams skirtą programą „Božolė“ ruošė tris mėnesius, todėl choro lyderė Jurga ją puikiai žino ir po trumpų motinystės atostogų ji vėl perims kolektyvo vairą iš laikinai ją pavaduojančios Vaivos Adomaitytės.

Dviejų dalių programai muziką miksavo Benas Ivanovas, o choreografiją parengė Kęstutis Baranauskas.

Choro „Božolė“ koncertas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

A.Ivanauskas-Fara pasakojo, kad itin dažnai su nuolat papildoma koncertine programa pasirodantis choras jau kurį laiką sulaukdavo pasiūlymų dainuoti naktiniuose klubuose, bet tam reikėjo parengti specialų šou.

Kolektyvo nariai patys sukūrė ir du sceninių kostiumų komplektus. Dabar „Božolė“ nariai dainuoja trimis kalbomis – lietuvių, anglų ir ispanų. Pastarosios kalbos žinias jie tobulino lankydami individualius kursus.

„Nors klausytojai ne visada supranta, apie ką yra daina, bet tekstą jie žino! Tai įpareigoja pasimokyti kalbos“, – patikino A.Ivanauskas-Fara.

Choro „Božolė“ koncertas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Per penkerius metus choro narių gretos sumažėjo perpus, nes išlaikyti didelį kolektyvą nebeįpareigojo sutartis su „Chorų karų“ projektą inicijavusia televizija.

„Per tą laiką buvo visko. Nemaža kolektyvo dalis yra susibūrusi nuo pirmųjų repeticijų“, – Žmonės.lt pasakojo „Rondo“ lyderis.

Jam smagu prisiminti ir kuriozines situacijas. Pavyzdžiui, vienas iš choristų prieš pasirodymą prarado batus, o kitas, nešdamas iš automobilio kostiumą, kažkur pametė kelnes.

„Božolė“ chorui – penkeri (36 nuotr.)
+30