„Eurovizijoje“ – gluminantis prancūzės gestas: La Zarrai teko teisintis dėl vidurinio piršto

La Zarra  / AFP/„Scanpix“ nuotr.
La Zarra / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-05-14 13:33
AA

2023-ųjų „Eurovizijos“ dainų konkursas pasibaigė Švedijos atstovės Loreen triumfu. Nors švedų dainininkė kone nuo pat pradžių buvo laikoma konkurso favorite, tad jos pergalė daugeliui nebuvo staigmena, panašu, kad Prancūzijos atstovė La Zarra tikėjosi kiek kitokio rezultato.

Prancūzijos atstovė La Zarra, regis, nelabai palankiai priėmė ne itin sėkmingą savo rezultatą finale, rašo „Mirror“.

La Zarros daina „Évidemment“ prieš finalą buvo laikoma viena iš konkurso favoričių, tačiau galutinėje lyderių lentelėje ji liko 16-ta.

Toks rezultatas La Zarros netenkino, o tai neprasprūdo pro akylų žiūrovų akis. Skelbiant rezultatus, kamera nukrypo į 35-erių atlikėją, kurią gauti balai akivaizdžiai nuliūdino.

Ekrane rodoma atlikėja atrodė susierzinusi ir tik gūžtelėjusi pečiais mostelėjo rankomis į viršų. Akyli žiūrovai pastebėjo, kad atlikėja rodo dešinės rankos vidurinį pirštą.

La Zarra / Stop kadras

Kiek vėliau į šį poelgį, kurį pradėta aktyviai aptarinėti socialiniuose tinkluose, sureagavo ir pati La Zarra. Dainininkė tvirtino, kad jos gestas buvo tiesiog neteisingai suprastas.

„Nors atstovauju Prancūzijai, esu dar vienos kultūros atstovė, – kalbėjo – Tai nėra neigiamas gestas. Priešingai, tai tiesiog nusivylimo gestas, kurį naudojame tarp draugų. Bet galiu suprasti, kad užsienyje tai laikoma kiek kitokiu gestu“.

Šiemet „Eurovizijoje“ iš viso dalyvavo 37 šalys, iš kurių į didįjį finalą automatiškai pateko 2022 m. nugalėtoja Ukraina ir vadinamasis „didysis penketukas“ – Jungtinė Karalystė, Prancūzija, Vokietija, Italija ir Ispanija, kurios dėl savo finansinio indėlio į renginį gauna nemokamą kelialapį.

Konkurso nugalėtoja tapo Švedijos atstovė Loreen. Lietuvos atstovė Monika Linkytė užėmė 11-ąją vietą.

2023-iųjų „Eurovizijos“ finalas Liverpulyje (163 nuotr.)
+157
Monika Linkytė „Eurovizijos“ finale (8 nuotr.)
+2
2023-ųjų „Eurovizijos“ nugalėtoja – Loreen (24 nuotr.)
+18