Evelina Young per vestuvių metines dėkoja Adamui: „Ačiū už laimingiausius ketverius gyvenimo metus“

Evelina Anusauskaitė-Young ir Adamas Youngas / Evelinos Young Facebook paskyros nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė Evelina Anusauskaitė-Young (27) su vyru Adamu Youngu (35) mini ketvirtąsias savo vestuvių metines. Šia proga atlikėja su gerbėjais pasidalijo romantiška šeimos fotografija ir skyrė mylimam vyrui ypač gražius žodžius.

„Tu man suteikei pavardę „Young“ (liet. „Jauna“, – aut.past.), bet jei toliau kasdien versi mane šitiek daug šypsotis, greitai turėsiu daugybę raukšlių. Ačiū tau už laimingiausius ketverius mano gyvenimo metus. Laimingų metinių, Adamai“, – savo „Facebook“ paskyroje gražius žodžius vyrui adresavo E.Anusauskaitė-Young.

Greta savo minčių dainininkė pasidalijo ir fotografija, kurioje įsiamžino drauge su A.Youngu. Nuotraukoje, kurią Evelina rodo ir 15min skaitytojams, pora – besišypsanti, apsikabinusi, laiminga.

15min E.Anusausakitė-Young sakė, kad šeimyninę šventę kartu su vyru paminės savaitės pabaigoje.

„Paminėsime savo mylimame restoranėlyje Santa Monikoje, ant vandenyno kranto“, – sakė dainininkė.

15min primena, kad atlikėja Evelina Anusauskaitė už savo sužadėtinio amerikiečio Adamo Youngo ištekėjo 2013 metų sausio 11-ąją, Kalifornijos valstijos Los Andželo mieste.

JAV susituokusi pora tų pačių metų rugpjūčio 10-ąją vestuves atšoko ir Lietuvoje.

Evelina su televizijos, reklamos, kino filmų garso operatoriumi ir režisieriumi susipažino 2011 metų rudenį Los Andžele vykusiame pasaulinio vokalisčių konkurso „Avon Voices“ finale.

Evelinos Anusauskaitės ir Adamo Youngo vestuvinė spaudos konferencija (27 nuotr.)
+21
Evelinos Anusauskaitės ir amerikiečio Adamo Youngo meilę vainikuoja vestuvės Los Andžele (15 nuotr.)
+9
Skaitykite daugiau