Graikijoje Kalėdas sutiksiantys Vasha ir Ronaldas Rutkauskas papuošė eglę: „Namai ten, kur šeima“

Ronaldas Rutkauskas ir Gabrielė Grygolaitytė-Vasha / Asmeninio albumo nuotr.
Ronaldas Rutkauskas ir Gabrielė Grygolaitytė-Vasha / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-12-18 10:45
AA

Šiuo metu į Graikiją pas Salonikų „Iraklis“ klube žaidžiantį vyrą krepšininką Ronaldą Rutkauską (24) su dar dviejų mėnesių neturinčiu kūdikiu išvykusi ir ten įsikūrusi Gabrielė Grygolaitytė-Vasha (22) namuose jau papuošė Kalėdų eglę. 15min atlikėja pasakoja kalėdinėmis dekoracijomis nauojuose namuose pasirūpinusi vos spėjusi įsikurti.

Šventinę eglę Vasha namuose Graikijoje papuošė vos spėjusi įsikurti svetur. 15min ji pasakojo apie kalėdines dekoracijas naujuose namuose mąsčiusi dar nė nespėjusi išvykti.

„Kai atvykome, po poros dienų pasipuošėme eglutę“, – sakė ji. Pirmiausia šeima svarstė puošti tikrą eglę, bet vėliau persigalvojo. „Namai ten, kur šeima“, – publikavusi eglės nuotrauką sakė dainininkė.

„Salonikų prekybos centre pamatėme dirbtinę eglutę, ir nusprendėme pirkti ją, nors šiaip Vilniuje kasmet puošdavome tikrą. Šįmet tradicijas pakeitėme“, – kalbėjo Vasha.

Kalėdas ji su šeimyna žada sutikti Graikijoje. „Tokiam mažam vaikui kaip Adrija dažnai skraidyti lėktuvais nerekomenduotina, o ir Ronaldui laisvų dienų išpuola ne per daug. Tai bus pirmos šventės, kurias sutiksiu be sesės, mamos, močiutės, prosenelės ir kitų artimųjų. Taip pat tai bus pirmos šventės, kai nebėra mano senelio“, – sakė ji.

Gabrielės ir Ronaldo Rutkauskų vestuvės / Asmeninė nuotr.

Kalbėdama apie Anapilin išėjusį senelį ji atvirauja: „Švenčių dvasia Lietuvoje likusiuose namuose visai nebe ta, nes senelis, būdamas šeimos galva, pradėdavo visas švenčių tradicijas sėsdamas prie stalo. Man to labai trūks šiais metais. Dar mažai laiko praėjo po mylimo senelio netekties, todėl, manau, gerai, kad aplinka pasikeitė, ir šįmet šventes sutiksiu Graikijoje su savo „šviežiai iškepta“ šeima.

Viskas atvirkščiai

Šios Kalėdos Vashai ypatingos ir tuo, kad pirmąkart šventes pasitinka būdama ištekėjusi. Santuokos saitais ji ir R.Rutkauskas susisaistė rugpjūtį.

Apie jųdviejų su Ronaldu vestuves Gabrielė nesakė net savo tėvams, ką jau kalbėti apie artimiausius giminaičius ar draugus. Tik liudininkus pakvietė – jais tapo jųdviejų su Ronaldu draugai.

„Mes to visiškai nesureikšminome, net nuslėpėme nuo šeimos, nieko nekvietėme. Labai ramiai susiplanavome datą, nuvykome į metrikacijos biurą Vilniuje, susirašėme ir viskas. Tėvai apie vestuves sužinojo tą pačią dieną, labai norėjo atvažiuoti pasveikinti, bet mes nusprendėme, kad nenorime jokių sveikinimų, nes didžioji šventė dar laukia“, – sakė G.Rutkauskienė-Vasha.

Gabrielės ir Ronaldo Rutkauskų vestuvės / Asmeninė nuotr.

Nors Gabrielė ir Ronaldas susituokė rugpjūtį, jųdviejų piršlybos įvyko gruodžio 8-ąją, Graikijos mieste Salonikuose, kai G.Rutkauskienė-Vasha persikraustė pas mylimąjį.

„Nors mes ir susirašę, piršlybos įvyko tik dabar. Jis ant kelių nesiklaupė, labai gražiai atėjo ir padavė dovanų maišelį, ištraukė dėžutę ir pasakė, kad šį dalyką turėjo seniai padaryti, bet padarė tik dabar“, – sakė ji.

„Ar būsi mano žmona prieš Dievą?“ – šiais jaudinančiais žodžiais Gabrielei pasipiršo krepšininkas R.Rutkauskas. „Aišku susigraudinau, susijaudinau. Visiškai netikėta“, – 15min pasakojo G.Rutkauskienė-Vasha.