Jazzu po sūnaus gimimo pasirodė M.A.M.A: apie naują amplua scenoje ir sūnų Joną Majų

Justė Arlauskaitė-Jazzu / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Justė Arlauskaitė-Jazzu / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-01-27 20:27
AA

M.A.M.A apdovanojimų raudonuoju kilimu pirmą kartą būdama mama žengė Justė Arlauskaitė-Jazzu. Nors ir, kaip išskirtinai portalui Žmonės.lt teigė atlikėja, nebuvo lengva sūnų Majų Joną palikti vieną, bet ji mano, kad labai sveika kur nors išeiti, ypač į muzikinį renginį.

Justė Arlauskaitė-Jazzu portalui Žmonės.lt pasakojo, jog pirmą kartą M.A.M.A apdovanojimų metu yra svečias. Pernai garsi dainininkė buvo ceremonijos vedėja, taip pat beveik kiekvienais metais būna ne tik nominuota, bet ir susižeria ne vieną statulėlę.

„Taip, pirmą kartą M.A.M.A esu ne nominuota ir nevedu. Esu tiesiog mama mamoje. Nuostabus jausmas, labai ilgai svarsčiau, ar iš viso važiuoti, nes labai sunku be vaiko. Pirma frazė, kai visi susitinka būna: „Juste, kaip gyveni?“ O aš sakau: „Noriu pas vaiką.“ Bet šiaip gerai, sveika kažkur išeiti, o kur man dar daugiau eiti, jei ne į muzikos renginį. Toks pasiaukojimas buvo palikti Majų namie, kad Dieve, o Dieve“, - portalui Žmonės.lt pasakojo Jazzu.

Justė Arlauskaitė-Jazzu / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Paklausta, koks jausmas būti mama, ji emocingai pasakojo, jog nieko panašaus į tai nėra patyrusi. „Jausmas yra wow, niekad negalvojau, kad toks gali būti. Visą gyvenimą ieškojau prasmės, besąlygiškos meilės ir pagaliau tai radau.“

Justė kol kas nedrįsta užtikrintai teigti, ar motinystė pasijus jos kūryboje, gal pakreips ją kita linkme.

„Nežinau, kada vėl pradėsiu rašyti dainas, nesuprantu, kaip šį jausmą sudėti į muziką ir žodžius, nes jis yra aukščiau dainos, žmogaus, visko.

Nežinau, ar kūryba gali kažkur pakrypti, gal jau gali ir visai jos nebebūti arba būti visai kitokia. Nežinau, kas bus, nieko neforsuoju, dabar tiesiog būnu mama ir esu laimingiausia, kokia tik esu buvusi per gyvenimą. Nenoriu nieko galvoti“, - portalui Žmonės.lt kalbėjo J.Arlauskaitė-Jazzu.

M.A.M.A 2022 raudonojo kilimo svečiai – galerijoje:

M.A.M.A 2022 raudonojo kilimo svečiai (380 nuotr.)
+374

Šiemet įspūdingą ceremoniją buvo patikėta vesti aktoriui Mantui Stonkui ir muzikantui Jonui Nainiui. Kauno „Žalgirio“ arenoje M.A.M.A apdovanojimuose pasirodys ryškiausios, įdomiausios ir mylimiausios scenos žvaigždės: Beatrich, FSG, „Kamanių šilelis“, Algirdo Kaušpėdo ir Viktoro Diawaros projektas „KAnDIs“, Monika Liu, Vaidas Baumila, Jessica Shy, Justinas Jarutis, Natalija Bunkė, Monique ir kiti. Dauguma šių vardų buvo minimi ir M.A.M.A nominacijose.

Apdovanojimų galerija:

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2022 (243 nuotr.)
+237