Justinas Lapatinskas – apie „šviesų“ gyvenimą ir kaip žmona Miglė pakeitė jo įpročius

Justinas Lapatinskas su žmona Migle / Monikos Penkutės ir BNS nuotr.
Justinas Lapatinskas su žmona Migle / Monikos Penkutės ir BNS nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-09-23 14:27
AA

Žinomą dainininką, televizinių projektų bei realybės šou dalyvį Justiną Lapatinską gerbėjai myli ne tik dėl talento, kuriamos muzikos, bet ir nuoširdumo. O šio šeštadienio TV3 kulinarinių pokalbių laidoje „Virtuvės istorijos“ užkietėjęs dzūkas paatviraus ir apie savo mitybą. Pasirodo, kad ir kiek patiekalų beskanautų, jo širdžiai artimiausia išlieka džūkiška virtuvė.

Geros nuotaikos bei nuoširdaus juoko televizijos ekranuose nestokojantis žinomas vyras laidoje pasakojo, kad iš tiesų jo gyvenime būna visokių dienų – ne viskas visada yra taip, kaip gali pasirodyti iš šono.

„Mane įkvepia gyvenimas. Aš darausi laimingu žmogumi. Žinoma, yra ir tamsių dienų. Visada jų būna, tačiau stengiuosi to neparodyti. Gyvenu, kaip sakau, su šviesa“, – laidoje kalbėjo atlikėjas.

Nors Justinas savo kasdienybę kuria nusiteikęs pozityviai, tačiau maisto, kaip šaltinio kurti gerai nuotaikai, jis neįvardina. Žinomam atlikėjui svarbiausia, kad maistas neštų naudą ir duotų energijos.

Justinas Lapatinskas / S.Čirbos nuotr.

„Pirmiausia, maistas man yra energijos šaltinis. Nemanau, kad visada reikia valgyti skaniai, tik omarus ir panašiai. Maistas yra kuras mūsų kūnui“, – pasakojo J.Lapatinskas.

Keliaudamas Justinas mėgsta paragauti ir svetimos kultūros virtuvės patiekalų. Tačiau kitaip nei daugelis yra pratę per atostogas, Justinas persivalgyti nemėgsta. Taip pat jis visuomet pagalvoja ir apie maisto švaistymą.

„Man patinka svečiose šalyse užsisakyti kažką skanaus, paskanauti neatrastų patiekalų. Tačiau kiekvieną dieną valgyti egzotišką maistą – ne man. Pavyzdžiui, viešint Paryžiuje, restorane užsisakėme paskanauti mažo vėžio. Žinoma, tu gali pasiimti ir dvi lėkštes, bet aš nemėgstu švaistyti maisto. Svarbiausia yra paragauti, suprasti, koks to patiekalo skonis“, – laidoje kalbėjo Justinas.

Tačiau kad ir kiek žinomas vyras beskanautų neatrastų patiekalų, daugiausiai laimės jam teikia dzūkiška virtuvė.

„Vienas skaniausių patiekalų man – šviežios, iš kaimo atvežtos sutarkuotos bulvės su lepeškų (voveraičių – aut. past.) garnyru. Žinau, kad daug kas šio grybo nevertina, bet man jis labai skanus“, – atviravo žinomas muzikantas.

Justinas Lapatinskas / Monikos Penkutės nuotr.

Tiesa, nors save vadina ganėtinai neišrankiu, vis dėlto yra ir tokių patiekalų, kurių žinomas vyras vengia. „Aš nesu žuvies mėgėjas – man nepatinka joje esančios ašakos. Žinoma, yra žuvų ir be jų, bet pats žuvies kramtymas man atrodo toks popierinis. Tačiau mano žmona žuvį mėgsta. Aš jai visuomet ją pagaminu, bet man skaniau valgyti bulvinius patiekalus“, – kalbėjo J.Lapatinskas.

Užkietėjusio dzūko valgymo įpročius palaipsniui keičia gyvenimas kartu su žmona Migle. Kaip pats atlikėjas teigs, žmonos įtaka šioje sferoje yra teigiama, nes į savo racioną vyras įtraukia daugiau sveikesnių patiekalų.

Justinas Lapatinskas su žmona Migle / Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Dabar aš gyvenu šeimoje su moterimi, kuri yra savo virtuvės šeimininkė ir aš visiškai be sąžinės graužaties keičiu savo maisto racioną į sveikesnę pusę“, – šypsosis dainininkas.

Žinomas atlikėjas laidoje taip pat prisiminė ir tas dienas, kuomet teko dalyvauti ne viename muzikiniame realybės šou. Tuomet suktis virtuvėje tekdavo labai retai, nes viskuo būdavo pasirūpinta iš anksto.

Justinas Lapatinskas su žmona Migle / Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Mityba visada būdavo aukščiausios klasės. Jeigu ateitum ten gyventi ir tik valgyti, tai drąsiai galėtum priaugti 20 kilogramų. Dalyvaujant tokiuose projektuose, pusryčiai – yra, pietūs – yra, vakarienė – yra. Viskas yra. Tau tereikia pasiimti mikrofoną ir dainuoti“, – laidoje kalbėjo pašnekovas.

Ką J. Lapatinskas gamina kartu su dukromis? Apie ką šiandien svajoja žinomas vyras? Visa tai ir dar daugiau – jau rytoj.

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais 10 val. per TV3.