Kate Middleton ir Meghan Markle paskui karalienės karstą važiavo atskirai: tam yra priežastis

Elizabeth II karsto palydų procesijoje hercogienės Catherine ir Meghan važiavo atskirai / „Scanpix“ nuotr.
Elizabeth II karsto palydų procesijoje hercogienės Catherine ir Meghan važiavo atskirai / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-09-14 19:34
AA

Kate Middleton ir karalienė konsortė Camilla karalienės Elizabeth II procesijos metu važiavo ne tame pačiame automobilyje, kaip Meghan Markle ir Vesekso grafienė Sophie. Kaip paaiškėjo, tam yra viena esminė priežastis.

Kate Middleton ir Meghan Markle per karalienės Elizabeth II procesiją važiavo skirtingais automobiliais. Jos Didenybė iš Bakingamo rūmų į Vestminsterio salę iškeliavo į paskutinę kelionę, kurią stebėjo dešimtys tūkstančių žmonių, o daugelis jų liko su ašaromis akyse, kaip rašė mirror.co.uk.

Iš rūmų karstą pėsčiomis lydėjo karalius Charlesas III, du jo broliai bei sesuo – princas Andrew, princesė Anne ir princas Edwardas, taip pat petys į petį stovėję karalienės anūkai Peteris Phillipsas, princas Williamas ir princas Harry.

Elizabeth II karstas pervežtas į Vestminsterio salę / „Scanpix“ nuotr.
Camilla ir Kate Middleton / „Scanpix“ nuotr.
Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.

Kate Middleton ir karalienė konsortė Camilla važiavo viename automobilyje, o Meghan Markle ir Vesekso grafienė Sophie – kitame. Ir tam yra labai paprasta priežastis.

Karališkosios šeimos moterys važiavo pagal savo statusą, todėl karalienė konsortė ir Velso princesė važiavo pirmajame automobilyje.

Camilla yra ištekėjusi už naujojo karaliaus Charleso III, o Kate – už sosto įpėdinio princo Williamo, su kuriuo turi tris vaikus.

Sasekso hercogienė ir Vesekso grafienė, kurios yra princo Harry ir princo Edwardo žmonos, važiavo paskui, nes jų vyrai yra kito statuso.

Karališkosios šeimos atstovai eidami paskui karalienės Elizabeth II karstą atrodė prislėgti ir liūdni.

Elizabeth II karstas pervežtas į Vestminsterio salę / „Scanpix“ nuotr.
Elizabeth II karstas pervežtas į Vestminsterio salę / „Scanpix“ nuotr.

Per pamaldas vyresnieji karališkosios šeimos nariai stovėjo rikiuotėje priešais karstą ant violetiniu audeklu uždengto katafalko, kurį supo aukštos geltonos mirksinčios žvakės, stovinčios kiekviename plačios raudonos spalvos platformos kampe.

Karalius ir karalienė konsortė stovėjo kartu maždaug metro atstumu vienas nuo kito, už jų – karališkoji princesė ir viceadmirolas seras Timas Laurence'as, toliau – pats vienas Jorko hercogas, o kitoje eilėje – Vesekso grafas ir grafienė.

Už jų stovėjo Velso princas ir princesė, už Williamo – Sasekso hercogas, o už Kate – Sasekso hercogienė.

Harry ir Meghan laikėsi už rankų, kai pasibaigus pamaldoms judėjo per Vestminsterio salę, tuo tarpu kitos karališkosios poros procesijoje ėjo greta viena kitos nesusiliesdamos.

Karalius Charlesas III šiandien per procesiją buvo pastebėtas nešantis karalienės dovaną, o kai karstas buvo atneštas į Vestminsterio salę – jis nubraukė ašarą.

Karalius vilkėjo paradinę uniformą su feldmaršalo laipsniu – ir rankoje laikė ypatingą mylimos motinos dovaną.

Jo Didenybė nešė feldmaršalo lazdą, kurią jam įteikė karalienė, kai jis 2012 m. tapo feldmaršalu.

Elizabeth II karstas iš Bakingamo rūmų perkeltas į Vestminsterio menę (44 nuotr.)
+38
Atsisveikinimas su karaliene Elžbieta II persikėlė į Londoną (22 nuotr.)
+16
Didžioji Britanija gedi karalienės Elizabeth II (36 nuotr.)
+30
Elizabeth II gyvenimo akimirkos (73 nuotr.)
+67