„Kaukėse“ pasirodžiusi Ruslana: „Mano vaikai bus pusiau ukrainiečiai, pusiau lietuviai“

Monika Liu ir Ruslana Lyžyčko / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Monika Liu ir Ruslana Lyžyčko / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-11-17 11:13
AA

„Kai projekte pasirodė Saulė, aš iš karto pajaučiau, kad ji yra tai, ko labiausiai dabar mums trūksta. Tai buvo kaip pranašiškas ženklas. Nežinau, kodėl pagalvojau, kad po kauke slepiasi Ruslana, tiesiog pajaučiau, nes tokio temperamentingo žmogaus Lietuvoje nepažįstu. Mano nuojauta pasitvirtino“, – sako atlikėja Monika Liu, praėjusį sekmadienį vienintelė šou „Kaukės“ atspėjusi, kad po Saulės kauke slepiasi 2004-ųjų metų „Eurovizijos“ nugalėtoja Ruslana.

„Saulės pasirodymas projekte buvo susijęs su jautriausiomis šių dienų aktualijomis. Buvo be galo malonu pamatyti tokį žmogų šioje scenoje. Labai džiugu, kad projekto kūrėjai sugalvojo tokią staigmeną. Tai yra vienas geriausių šio sezono momentų. Manau, kad neturime pamiršti, kas vyksta visai šalia mūsų ir šis Ukrainos žvaigždės pasirodymas mums visiems tai priminė. O padėti reikia kiekvieną dieną, nes prisidėti galime visi – kas pinigais, kas savo dėmesiu ar tiesiog geru žodžiu“, – tęsia Monika Liu.

Pati Ukrainos garsenybė į Lietuvos šou „Kaukės“ atvyko norėdama pasakyti svarbią žinią bei padėkoti mūsų šalies žmonėms už paramą ir pagalbą. Po šio netikėtumo visi žiūrovai sužinojo, kad finale balsuodami už savo mėgstamiausią kaukę parems ir karo niokojamą šalį – visi balsai virs pinigais ir taps auka Ukrainai.

Ruslanos pasirodymas be kaukės:

Robertas Kalinkinas, Rūta Ščiogolevaitė, Giedrius Savickas, Paulius Mikolaitis-Paul de Miko, Vidas Bareikis, Ruslana Lyžyčko / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Maža to, vos nusiėmusi kaukę Ruslana pirmą kartą prabilo ir apie savo ryšį su Lietuva: „Aš tik dabar supratau, kad esu labai susijusi su jūsų šalimi. Mano vyro mama yra lietuvė, todėl mano vaikai bus pusiau ukrainiečiai, pusiau lietuviai!“

Ruslana visuomet buvo aktyviai įsitraukusi į savo šalies politiką. Todėl prasidėjus neramumams šalyje drauge su vyru negailėjo savo laiko ir važinėjo po visą Ukrainą suteikdami paramą kariams: „Mano vyras yra tarnavęs kare, todėl jam labai sunku kalbėti apie tai. Jis labai nenorėjo, kad prasidėtų šie įvykiai, nes žino, kaip tai yra baisu. Kai prasidėjo karas, nemiegojau daugybę parų, mes važiuodavome į fronto liniją, nes žmonėms reikia emocinės paramos, apkabinimo ar gražaus žodžio“, – pasakoja Ruslana ir priduria, kad kas dieną stengiasi daryti viską ką gali, kad Ukrainos žmonės galėtų greičiau grįžti namo.

„Su dideliu džiaugsmu priėmėme žmogų, kuris šiuo neramiu metu rado laiko atvažiuoti ir sudalyvauti su labai tikslinga žinia. Ruslana turėjo labai aiškią misiją, mane jos pasirodymas sujaudino iki širdies gelmių“, – savo emocijomis dalinasi vienas iš komisijos narių, dizaineris Robertas Kalinkinas.

Paties Roberto šeima prasidėjus neramumams Ukrainoje buvo aktyviai įsitraukusi į įvairias paramos akcijas: „Šį kartą aš labiau visur dalyvavau ne kaip organizatorius, o kaip aukojantis žmogus ir manau, kad nėra svarbu kaip tu padedi, svarbiausia yra prisidėti. Vieni turime daugiau, kiti mažiau, bet abejingais negalime likti. Todėl tikrai smagu, kad žmonės balsuodami už savo mylimiausią kaukę galės prisidėti prie tos pagalbos. Ir tikrai nėra svarbu, ar tu paaukojai tūkstančius, ar vieną eurą.“

„Kaukės“ – sekmadieniais, 19.30 val. per LNK.

Fotogalerija:

Šou „Kaukės“ 3 sezono 10 laida (83 nuotr.)
+77