Kristina Tučkutė renkasi išskirtinius bikinius: „Jis turi išryškinti gražiausias moters kūno dalis“

Kristina Tučkutė su „Ferana Italian Beachwear“ bikiniu / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Rubrikos „Žvaigždės bikinis“ viešnia – modelis Kristina Tučkutė, kuriai fotosesijose ne kartą teko pozuoti vilkint prabangius maudymosi kostiumėlius. Ar kasdienai ji taip pat renkasi išskirtinius bikinius ar vis dėlto šis drabužis jai nėra itin svarbus?

„Dažniausiai renkuosi išskirtinio dizaino netradicinio modelio maudymosi kostiumėlius, tačiau kartais norisi vilkėti ir tiesiog mielą paprastutį bikinį. Man patinkantys maudymosi kostiumėlių modeliai yra iš „Agent Provocateur“, „Norma Kamali“, „La Perla“ ir „Ferana Italian Beachwear“, – Žmonės.lt pasakojo K.Tučkutė.

Šių firmų gaminiai – išties nepigūs, todėl jais pasipuošti gali toli gražu ne visos. Modelis patikino, kad jai geriau turėti mažiau bikinių, tačiau vis dėlto – kokybiškų.

Kristina Tučkutė su „Agent Provocateur“ bikiniu / Asmeninio albumo nuotr.

„Jei jau nusprendžiau įsigyti maudymosi kostiumėlį, negailėsiu pinigų ir pirmenybę teiksiu kokybei, o ji, mes visi žinome, kainuoja“, – teigė Kristina, neatskleidusi, kiek spintoje turi bikinių, tačiau šyptelėjusi, kad išties „pakankamai“.

Moteris mano, kad bikinį reikia tinkamai pasirinkti pagal aplinkybes:  „Bikinis svarbus, nes vasaros metu be jo daug nenuveiksi, tačiau jis turi turėti savo paskirtį: tarkime, jeigu sporto metu einu maudytis, niekada nesivilksiu atskiro, per daug detalių turinčio bikinio – rinksiuosi vientisą, patogų maudymosi kostiumėlį.“

Taigi koks yra Kristinos Tučkutės maudymosi kostiumėlis? „Bikinis turi būti toks, kad moteris jaustųsi pasitikinti savimi, jis turi išryškinti gražiausias moters kūno dalis ir paslėpti mažiau patinkančias. Mano bikinis yra mano pagalbininkas jaustis saugiai ir patogiai neatveriant visų mano paslapčių“, – šypteli modelis.

Daugiau žinomų moterų su bikiniais – rubrikoje „Žvaigždės bikinis“.

Rubrikoje „Žvaigždės bikinis“ – karštos žinomų moterų nuotraukos su bikiniais (72 nuotr.)
+66

 

Skaitykite daugiau