Monika Šalčiūtė namus Kalėdoms puošė su ypatingais svečiais ir Kalėdų Seneliu

Monika Šalčiūtė su Kalėdų seneliu / Asmeninio albumo nuotr.
Monika Šalčiūtė su Kalėdų seneliu / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-12-16 10:43
AA

Artėjant gražiausioms metų šventėms savo namus ketvirtadienio vakarą puošė ir Monika Šalčiūtė. Į svečius ir į pagalbą ji pasikvietė ne tik savo artimiausius draugus – Monikos namuose apsilankė ir Andis Griva iš muzikinio projekto „X faktorius“ bei vieni iš „Lietuvos talentų“ nugalėtojų – įspūdingus triukus demonstruojantys „Project Mayhem“ vaikinai.

Andis iš pradžių siūlėsi pagelbėti puošti eglutę, bet vėliau ėmėsi to, ką geriausiai moka – dainuoti.

Kad dainuoti galėtų visi, svečiai greitai nusprendė pasirinkti kalėdinę dainą „Jingle Bells“, tačiau Monika paprašė, kad Andis pirmiau padainuotų vienas.

„Padainuok ką nors romantiško, įsivaizduok, kad mes susitikom, tu įsimylėjai mane iš pirmo žvilgsnio ir dainuok man“, – viliokiškai pasiūlė Monika. „Bus nesunku įsivaizduoti“, – šyptelėjo Andis ir pradėjo dainuoti vieną seksualiausių dainų pasaulyje – Chriso Isaako „Wicked Game“.

Monika Šalčiūtė su svečiais savo namus papuošė Kalėdoms / Asmeninio albumo nuotr.

Į svečius pas Moniką Šalčiūtę atvykę „Project Mayhem“ vaikinai pademonstravo keletą triukų pagal Monikos jiems parinktą dainą „Sex bomb“.

„Aš tik nesuprantu, kodėl jūs viską darot apsirengę, kam aš tokią dainą jums įjungiau“, – pasipiktino Monika ir įdarbino vaikinus kabinti girliandų ten, kur niekas daugiau nepasiekia.

Monika Šalčiūtė su svečiais savo namus papuošė Kalėdoms / Asmeninio albumo nuotr.
Monika Šalčiūtė su svečiais savo namus papuošė Kalėdoms / Asmeninio albumo nuotr.

Sunkiausiai Monikai sekėsi su eilėraščiu Kalėdų Seneliui. Šis niekaip nenorėjo duoti dovanos neišgirdęs eilėraščio ar dainos, o Monika piktinosi, kad Senelio maišas mažokas, todėl ten turbūt tikrai nebus to, ko ji norėjo – televizoriaus arba pianino. Galiausiai paskaičiusi eilėraštį iš telefono ir prisipažinusi esanti labai drovi, dar paprašė Kalėdų Senelio, kad šis jai padovanotų vaikiną.

Kaip Monikai ir jos linksmai kompanijai pavyko papuošti namus, galite įvertinti nuotraukose. Taip pat M.Šalčiūtė kviečia visus prisijungti prie TV3 iniciatyvos „Papuoškime Lietuvą“.

Monika Šalčiūtė namus papuošė Kalėdoms (5 nuotr.)
Asmeninio albumo nuotr.
+2