Paaiškėjo, kurią vietą Silvester Belt užėmė „Eurovizijos“ pusfinalyje

Silvester Belt „Eurovizijos“ finale / Sarah Louise Bennett/EBU nuotr.
Silvester Belt „Eurovizijos“ finale / Sarah Louise Bennett/EBU nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-05-12 03:11
AA

Pasibaigus didžiajai „Eurovizijai“, atskleistos ne tik finalo intrigos. Paaiškėjo ir tai, kelintas Lietuvos atstovas Silvester Belt liko dainų konkurso pusfinalyje.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį „Eurovizijos“ organizatoriai atvertė visas kortas.

Paaiškėjo ne tik finalo rezultatai, bet ir tai, kas kokią vietą užėmė pusfinaliuose. Taip pat paviešinta, kam kiekviena šalis pusfinalių metu skyrė savo simpatijas.

Kaip ir pernai, taip ir šiemet komisija pusfinaliuose nebalsavo. Kurių šalių atstovai pateko į finalą, nulėmė tik žiūrovų balsai.

Oficialioje „Eurovizijos“ svetainėje Eurovision.tv skelbiama, kad Silvester Belt su daina „Luktelk“ antradienio vakarą vykusio pirmo pusfinalio metu užėmė 4 vietą.

Žiūrovų balai Lietuvos atstovui pusfinalyje išsidėliojo taip: Serbija (14), Moldova (13), Islandija (12), Kipras (11), Azerbaidžanas (10), Australija (9), Slovėnija (8), Lenkija (7), Portugalija (6), Suomija (5), Liuksemburgas (4), Airija (3), Kroatija (2), Ukraina (1).

Kaip žiūrovai už Silvester Belt balsavo „Eurovizijos“ pusfinalyje / Eurovision.tv ekrano nuotr.

Iš viso Silvester Belt per pirmąjį pusfinalį pelnė 105 žiūrovų balus.

Žmonės.lt primena, kad naktį iš šeštadienio į sekmadienį Švedijos mieste Malmėje vykusio finalo metu karūnuotas 2024-ųjų „Eurovizijos“ laimėtojas – Nemo iš Šveicarijos.

Lietuvos atstovas Silvester Belt finale pelnė 14 vietą.

Fotogalerijos:

„Eurovizijos“ finalas Malmės arenoje (213 nuotr.)
+207
„Eurovizijos“ pirmojo pusfinalio dalyviai (113 nuotr.)
+107