Prokuratūra ėmėsi veiksmų dėl Ingos Budrienės sūnų sužalojusio Remigijaus Viršilos

Remigijus Viršila / Asmeninio albumo nuotr.
Remigijus Viršila / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Lietuvos Respublikos prokuratūra, Žmonės.lt
2023-03-24 09:46
AA

Kauno apylinkės prokuratūra vadovauja ikiteisminiam tyrimui dėl kovo 13 dieną nestandartinių kovų renginio „Jungle King“ metu galimai sumušto nepilnamečio. Ikiteisminio tyrimo duomenimis, vienas iš renginio organizatorių Remigijus Viršila sužalojo nepilnametį Ingos Budrienės sūnų, ranka smogdamas jam į veidą.

Ketvirtadienį, kovo 23 d., vykusių apklausų metu nepilnametį galimai sužalojusiam Remigijui Viršilai pareikšti įtarimai dėl viešosios tvarkos pažeidimo (Baudžiamojo kodekso 284 str.). Įtariamasis kaltės dėl galimai įvykdytos nusikalstamos veikos nepripažįsta.

Už šią nusikalstamą veiką numatoma bausmė viešaisiais darbais, bauda, laisvės apribojimu arba areštu.

Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Ketvirtojo skyriaus prokuroras.

Vadovaujantis nekaltumo prezumpcija, asmenys yra nekalti, kol teismas nepatvirtina jų kaltės.

Žmonės.lt primena, kad sekmadienio vakarą vykusiame kovų renginyje „Jungle King“ vienas iš šios organizacijos įkūrėjų Remigijus Viršila stipriai trenkė nepilnamečiui Ingos Budrienės sūnui Mantui ir jį sužalojo.

Renginio pabaigoje buvo suteikta proga jaunuoliams ringe parodyti savo repo improvizacijas. Vieno iš jų aštrių žodžių neatlaikęs R.Viršila žengė į sceną ir trenkė nepilnamečiui į veidą, po kurio paauglys suklupo ant žemės.

Pati Inga Budrienė įsitikinusi, kad prieš jos nepilnametį sūnų smurtavęs R.Viršila turi atsakyti už savo veiksmus. Ji taip pat mano, kad tokie renginiai turėtų būti uždrausti arba limituotas amžius, neleidžiama dalyvauti nepilnamečiams, nes juose nėra iki galo saugu.

„Vis tiek jis yra suaugęs vyras, turintis daugybę sekėjų, darantis didžiulę įtaką ir rodantis pavyzdį jaunimui. Jis yra profesionalus kovotojas ir į visą šitą reikalą turi kitaip žiūrėti, o ne trenkti vaikui į galvą, už žodžius pulti muštis. Ne ant tų žmonių dabar papuolė, kad viską užglaistytume ir tylėtume. Tikrai taip nebus – viską viešinsime ir kovosime iki galo, nes Mantukas – mūsų vaikas“, – Žmonės.lt sakė I.Budrienė.