Rūta Mikelkevičiūtė apie piktus moterų komentarus: „Ar jūs tokios nelaimingos?“

Rūta Mikelkevičiūtė / Vyginto Skaraičio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė nevengia kelti klausimų ne itin patogiomis temomis. Šįkart Rūta, po vienos iš savo laidų, kurioje dalyvavo žinomos moterys, kelia klausimą – kodėl moterys vienos kitoms tokios nedraugiškos ir piktos? Pastebėjusi laidos herojėms adresuotus piktus komentarus, R.Mikelkevičiūtė sako nesuprantanti, kodėl dailiosios lyties atstovės vienos kitoms tokios priešiškos ar net žiaurios.

Savo poziciją apie piktus moterų komentarus vienos kitoms R.Mikelkevičiūtė išsakė socialiniuose tinkluose. Savo nuomone ji sutiko pasidalyti ir su Žmonės.lt skaitytojais.

„Mane tai visada pribloškia moterų neapykanta kitoms moterims! Tas nuostabus moterų solidarumas! Iš kur jūs tokią traukiat, moterys? Pagaliau, kaip nėra gėda?

Viską žinančios, viską matančios!

Net jei jūsų komentaruose yra tiesos? Ar tikrai taip norisi drėbti kitai?

„Ko čia vaidina šita aktorė, eik dirbti, baltaranke“, – pliekia viena žinovė verkiančią ekrane žinomą moterį.

„Visos skiriasi, tik nebliauna jos“!

„Nebežiūri į tave jis, tai bandai jį susigrąžinti, vargšele“, – neatsilieka kita. It 60-metis 30-metei būtų vienintelė gyvenimo šviesa ir galimybė!

„Kokia baisi matrioška, vis nori jaunikle atrodyti! Apgailėtina. Ką tavo vyras darys su tavim, kai pasensi?“, – komentaras po viena itin dailia garsia moterimi, švytinčia iš laimės!

Nu, net pažiūriu kas ta rašytoja – mano vidinisneleidżia drėbti ką aš matau! Bet, smalsumo vedina, norėčiau paklausti – o ką taviškis darė su tavimi, nes senatvė, deja, atėjo jau seniai!? Nors man juk jokio skirtumo! Bet, jei nuoširdžiai rūpi matrioškos likimas, – pasidalink patirtimi, tuomet! Ar nerūpi?

Rūta Mikelkevičiūtė / Laidos nuotr.

Viename oro uostų tarp skrydžių skaičiau straipsnį, kuriame vienas, kiek pamenu, kažkoks mokslininkas svarstė, kad neįtikėtinus reikalavimus ir spaudimą moterims kelia visai ne vyrai, o pačios moterys! Taip jos, neva, eliminuoja konkurentes kovoje dėl vyrų!

Sena, negraži, stora, vargšė ir t.t. Nežinau, ar čia yra tiesos, bet man visada atrodė ir atrodo, kad tokiu negatyvu gali spjaudytis tik itin nelaimingas žmogus. Tai ar jūs tokios nelaimingos, moteriškės? Kaip yra?“ – retoriškai klausia R.Mikelkevičiūtė.

Pasidalijusi šia nuomone žinoma laidų vedėja sulaukė gausybės komentarų – moterys pritarė Rūtai, kad didžiausios patyčios ir menkinimas dažniausiai ir vyksta būtent tarp moterų, nors šios kaip tik turėtų viena kitą palaikyti.

Ne viena komentavusi siūlė R.Mikelkevičiūtei į laidą pasikviesti būtent tas piktąsias komentuotojas ir pakalbinti jas, kodėl šios tokios nelaimingos ir menkinančios kitas.

Skaitykite daugiau