„Šok su žvaigžde“ paliko Monikos Marijos pora, aiškėja projekto lyderiai

„Šok su žvaigžde“ / Edvardo Blaževič nuotr.
„Šok su žvaigžde“ / Edvardo Blaževič nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-10-24 20:59
AA

Šeštadienio vakarą laidoje „Šok su žvaigžde“ ir vėl vyko arši kova. Neslėpdamos jaudulio ant parketo susitiko vienuolika porų, tačiau viena jų su projektu turėjo atsisveikinti.

„Šok su žvaigžde“ projektą teko palikti Monikai Marijai ir Justinui Mejeriui-Ustin.  Poros šokis nesužavėjo komisijos – ši skyrė tik 18 balų. 

Tuo tarpu daugiausia komisijos pagyrų sulaukė vienais iš favoritų laikomi Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič. Šiems komisija skyrė 27 balus, o teisėja Eglė Visockaitė poros šokį įvertino pirmuoju šio sezono dešimtuku.

„Tai buvo pats tangiškiausias tango. Tai yra aukštasis pilotažas, nežinau, kaip jums tai pavyksta“, – susižavėjimo neslėpė E.Visockaitė.

Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič / Edvardo Blaževič nuotr.

Ant išlikimo ribos šįkart balansavo dvi mažiausiai komisijos pagyrų sulaukusios poros – Monika Linkytė ir Rolandas Beržinis, sušokę džaivą, bei Monika Marija ir Justinas Mejeris-Ustin, pasirinkę pasadoblį. Komisija abiems poroms skyrė po 18 balų.

„Džaivas – ne visiškai toks šokis, kokį aš čia mačiau. Jūs straksėjote kaip du varliukai. Tačiau, pavyzdžiui, svingo elementų mes visai nematėme“, – M.Linkytės ir R.Beržinio šokį komentavo E.Visockaitė.

Monika Linkytė ir Rolandas Beržinis / Edvardo Blaževič nuotr.

Ketvirtoje „Šok su žvaigžde“ laidoje skambėjo ne tik klasikiniai šokio kūriniai, bet ir lietuviška muzika. Laidos žiūrovai galėjo pamatyti, kaip atrodo pagal lietuviškus kūrinius šokami samba, tango ir Vienos valsas.

Šįvakar šokio žingsneliu sukosi ir dėl išlikimo kovojo vis dar gausus būrys įžymybių – stilistas Joringis Šatas, televizijos laidų vedėjas Richardas Jonaitis, atlikėjai Monika Linkytė, Vaidas Baumila, Monika Marija, floristas, buvęs kunigas Edgaras Vegys, dainininkė ir aktorė Kristina Radžiukynaitė-KaYra, aktorius, dainininkas Dovydas Laukys, aktorius Arnoldas Eisimantas, aktorė Jovita Balčiūnaitė ir žurnalistė Dovilė Šeduikytė.

Ketvirtoji „Šok su žvaigžde“ laida (35 nuotr.)
+29
Trečioji „Šok su žvaigžde“ laida (43 nuotr.)
+37
Antroji „Šok su žvaigžde“ laida (37 nuotr.)
+31
Pirmoji „Šok su žvaigžde“ laida (15 nuotr.)
+9