Dainos Bosas dukra Maria Randers į apdovanojimus atvyko be mylimojo: atskleidė priežastį

Maria Randers su mama Daina Bosas ir vaikinu Benu / Teodoro Biliūno ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

M.A.M.A apdovanojimai – išskirtinis Lietuvos pramogų pasaulio renginys, į kurį suplūsta gausus būrys žinomų žmonių. Čia sausio 28-ąją pasirodė ir verslininkės Dainos Bosas dukra, nuomonės formuotoja Maria Randers. Jau kurį laiką futbolininko Beno Šatkaus meile besidžiaugianti mergina ant raudonojo kilimo pozavo viena arba su mama.

Ant raudonojo muzikos apdovanojimų kilimo pasirodžiusi nuomonės formuotoja Maria Randers Žmonės.lt patikino, jog gyvai išvysti M.A.M.A. koncertą yra jos šeimos tradicija. Mergina tam visada atidžiai ruošiasi, galvoja apie įvaizdį.

Tiesa, ką vilkės šįmet, ji nusprendė tik dieną prieš ceremoniją vykusios fotosesijos, kurioje jai aprangą ir aksesuarus parinko profesionalūs stilistai, metu. Tai, pasak M.Randers, ne prabangus, bet įdomus derinys.

Į M.A.M.A. apdovanojimus jos mylimasis B.Šatkus, su kuriuo neseniai atostogavo Meksikoje, lydėti negalėjo dėl būtinybės grįžti į darbą – Lietuvos futbolo rinktinės narys turi sutartį su Niurnbergo klubu.

Maria Randers su mylimuoju Benu atostogavo Meksikoje / Asmeninio albumo nuotr.

M.Randers patikino Vokietijoje esanti dažna viešnia – čia ji su mylimuoju yra praleidusi ne vieną savaitgalį.

„Žinau Beno sportinį rėžimą ir prie jo prisitaikau“, – Žmonės.lt patikino pašnekovė.

Maria su Benu draugauja nuo karantino pradžios – jis porą ir suvedė. Kasdien telefonu besikalbantys įsimylėjėliai kartu stengiasi praleisti kuo daugiau laiko, nors dėl dviejų futbolo treniruočių per dieną M.Randers išrinktajam reikia daugiau poilsio nei aktyvių pramogų.

„Pasivaikštome parkuose, Niurnberge turime ir mėgstamų vietelių“, – patikino pašnekovė.

M.A.M.A 2021 apdovanojimų ceremonija ir koncertas (131 nuotr.)
+125
Apdovanojimų M.A.M.A 2021 raudonojo kilimo svečiai (231 nuotr.)
+225
Skaitykite daugiau