Kaip lietuvių aktoriai repetuoja sekso scenas: vaizdo įrašas iš filmavimo aikštelės

Jurga Šeduikytė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Psichologinę siaubo dramą „Rūsys“ jau pamatė daugiau kaip 12 tūkst. žiūrovų. Filmo kūrėjai su jį jau mačiusiais ir dar nemačiusiais žiūrovais dalijasi anksčiau neskelbtais vaizdais iš filmavimo aikštelės ir atskleidžia, kaip lietuvių aktoriai repetuoja sekso scenas, bei rodo, kaip kuriami specialieji efektai.

„Rūsio“ filmavimas truko apie tris savaites ir buvo itin intensyvus – be sustojimo buvo filmuojama po 16 ir daugiau valandų per parą. Nenuostabu, kad dėl to vieną iš pagrindinių vaidmenų sukūrusiam Mariui Jampolskiui nebūdavo kada nusiskusti barzdos. Tai jis darydavo tiesiog filmavimo aikštelėje arba pakeliui į ją, taksi automobilyje.

Norėdami panaudoti kelis sudėtingus kameros rakursus „Rūsio“ kūrėjai turėjo sugalvoti, kaip ją pritvirtinti prie aktorių galvų, netgi patys gamino specialų šalmą.

Dar iki filmavimo pradžios režisierius Ričardas Matačius pratino aktorius prie intymesnių scenų – vieną tokių repeticijų ir pamatysite vaizdo įraše. Jame taip pat matomi filmavimo aikštelėje išbandyti, tačiau filme taip ir nepanaudoti specialieji efektai – savaime užgęstančios žvakės ir iš Jurgos burnos turėjusios virsti baltos putos.

Vaizdo įrašą iš „Rūsio“ filmavimo aikštelės žiūrėkite čia:

Skaitykite daugiau