Prieš Kalėdas – dviguba „Man-go“ dovana gerbėjams: naujas klipas ir albumas

„Man-go“ fotosesija / „Harizma“ nuotr.
„Man-go“ fotosesija / „Harizma“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-12-08 13:32
AA

Merginų grupė „Man-go“ dar neprasidėjus kalėdiniam šurmuliui savo gerbėjams skuba padovanoti šiųmetes dovanas. Grupė pristato naujausios savo dainos vaizdo klipą, o dar šią savaitę į gerbėjų rankas turėtų atkeliauti ir naujausias „Man-go“ mini albumas „Aš taip norėčiau“.

Šią savaitę oficialiai pasirodysiančiame mini albume klausytojai išgirs 8 grupės dainas: „Gal per ilgai“, „Aš taip norėčiau“, „Laiku“, „Saulė online“, „Kaip delfinai“ (2015), „Tavęs prašau“ (2014), „Alyvos“ (2014) ir „Vasaros lietus“ (2014).

Tai keturios visiškai naujos originalios „Man-go“ dainos, trys naujai perdaryti senieji grupės hitai ir naujam gyvenimui prikelta 1990-ųjų pradžioje išpopuliarėjusi daina „Kaip delfinai“.

Merginos nepaprastai džiaugiasi, kad toks albumas netrukus pasieks klausytojus. Ateityje ketinama naujam gyvenimui prikelti ir dar daugiau gerai žinomų kūrinių. Taip pat „Man-go“ koncertuose galite išgirsti ir daugiau senųjų grupės hitų, kurie net ir šiandien skamba puikiai ir nereikalauja atnaujinimo. Grupės narės žada nepamiršti ir naujų dainų kūrimo.

„Man-go“ (iš kairės): Justina Jančiauskaitė, Rima Petrauskytė-Malašičevė ir Gabija Sruogiūtė / Sauliaus Balčiūno nuotr.

„Galbūt albumus leisti šiandien ir nėra madinga, tačiau mes mėgstame tikrus daiktus. Albumą gali paimti į rankas, galų gale Kalėdų proga padovanoti artimajam ar draugui. Tai tikras, apčiuopiamas daiktas, o ne tik virtuali išraiška“, – sakė „Man-go“ lyderė Rima Petrauskytė-Malašičevė.

Kita grupės dovana gerbėjams – dainos „Gal per ilgai“ vaizdo klipas – taip pat yra lydimas tikrumo ženklų. Jame atskleidžiami tikri jausmai, kurie, kaip dažnai nutinka ir tikrame gyvenime, užgimsta tarp trijų žmonių.

Meilės trikampis dažnai susiformuoja dėl vieno iš jo dalyvių neišsakytų žodžių, neatskleistų jausmų. Kai žmogus nesulaukia reikiamo dėmesio, būtinai atsiras žmogus, kuris tą dėmesį dovanos vietoj tavęs...

Tokio siužeto vaizdo klipą „Gal per ilgai“ režisavo Vilma Zalanskaitė. „Man-go“ merginos džiaugiasi galėjusios bendradarbiauti su šia režisiere ir viliasi, kad bendro darbo rezultatai nenuvils ir gerbėjų.

Grupės „Man-go“ fotosesija (5 nuotr.)
„Harizma“ nuotr.
+2